Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Orao

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 8.5.2011. 13:35

    film počinje odlično, a onda kreće nizbrdo do samog kraja, koji više spada u jeftine akcijske komedije...

    atmosfera filma ok, akcija ok, gledljivo, ali....

    "sea people" na sjeveru Britanije, golišavi????

    Tatumova postojana frizurica.... šiške se ne miču, jel to perika???

    gluma Jamie Bella neuvjerljiva...

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.5.2011. 22:10

    Po meni film počinje odlično, a završava vrlo dobro.

    Odlična snažna priča o ponosu, časti, slavi.... sa obje strane.

    Kraj je vrlo predvidljiv. 

    Ne očekivati od ovog filma nekakav povijesni spektal i biti će vam sasvim solidan vrlo dobar film.

  • #3
    0 1

    postova:48
    oldschool @ 20.9.2011. 17:01

    Nekoliko puta sam pogledao trailer i nikako da se odlučim pogledati film, međutim ovaj vikend došao je red i na to... Reči ću ukratko - film je vrlo solidan!

    Radnja i sama gluma nisu ništa novo i ništa neviđeno međutim egzekucija je iznenađujuće dobra i film je vrlo gledljiv i vjerodostojan. Moram priznati da je poprilično teško izdvojiti akcijski film u posljednjih nekoliko godina bez intenzivnog CGI-a a ovaj film je upravo to... ni traga ni glasa modernim CGI i 3D tehnologijama, samo stari dobri mač i štit - kako osvježavajuće!

    Priča im i glavu i rep, od početka solidno su utvrđena stajališta i priča te dvojac Aquila i Esca ( Tatum i Bell ) funkcioniraju dobro i ne upuštaju se u nikakva pompozna napuhavanja već vjerodostojno predstavljaju dva svijeta iz kojih dolaze što inače nije slučaj u akcijama ovog tipa, čudi me jedino što prilikom lutanja kroz barbarska sela po sjeveru Britanije nisu naišli na putene britanke koje bi im pomogle zagrijati se tijekom hladnih noći ( možda zvuči malo ironično no zaista u filmu nema ženske uloge )... Ponizno bi se moglo reći nakon velikog Gladijatora najbolji uradak ovakve vrste dugi niz godina. Da je King Arthur iz 2004. snimljen malo skromnije poput ovog filma, možda bi bio uspješniji, pompoznost nije uvijek potrebna pogotovo ako nema stila. Jedini dio filma na koji imam zamjerku jest Rimski senator i njegov napuhani sin koji malo neprirodno "štrše" u filmu. Također uvijek izvrsni Donald Sutherland možda bi trebao tu i tamo staviti u višu brzinu što se tiče žestine.

    Uglavnom, ako volite filmove mača i štita, uklopljene solidnom radnjom i solidnom glumom svakako izdvojite dva sata i pogledajte. 

    Orao - 5/10 

  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 20.9.2011. 20:27
    Smile Boys will be boys.
  • #5
    0 0

    postova:48
    oldschool @ 22.9.2011. 21:46
    Smile Boys will be boys.
    bozoli

    ...and girls?
  • #6
    0 6

    postova:3
    foto_mag @ 20.4.2013. 15:42

    Ne shvaćam kaj bi on trebal povračati ocu, pa kaj mu je slabo? Valjda ste mislili vratiti dobar glas ocu.

  • #7
    7 0

    postova:711
    gordan @ 20.4.2013. 17:13

    Ne shvaćam kaj bi on trebal povračati ocu, pa kaj mu je slabo? Valjda ste mislili vratiti dobar glas ocu.

    Misliš na povraćanje ili na povračanje? Što je uopće "povračanje"? Nekakav voodoo ritual?

    A povratiti nešto (predmet, dobar glas) je sasvim legitimna upotreba tog glagola. Ne znači nužno pražnjenje sadržaja želuca kroz gornje otvore... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala