Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

ja sam broj 4

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 25.3.2011. 14:05

    ovo bi moglo biti dobro ha?

    copy...

    REDATELJ: D.J. Caruso
    ULOGE: Alex Pettyfer, Dianna Agron, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Kevin Durand
    GODINA: 2011
    DRŽAVA: SAD
    SADRŽAJ: U izvršnoj produkciji Michaela Baya i Stevena Spielberga, dolazi nam prava SF poslastica – „Ja sam broj četiri“! Snimljen prema istoimenoj knjizi Pittacusa Lorea, film prati nevjerojatnog mladića Johna Smitha (Alex Pettyfer), bjegunca pred nemilosrdnim neprijateljima koji su ga odlučili uništiti. Mijenjajući identitet i seleći se iz grada u grad sa svojim zaštitnikom Henrijem (Timothy Olyphant), John je osoba bez prošlosti. U malom gradu u Ohiu, kojeg sada naziva svojim domom, Johnu se događaju stvari koje će mu promijeniti život – doživljava prvu ljubav (Dianna Agron), dobiva nadnaravni dar i povezuje se s drugima kojima je dodijeljena ista nevjerojatna sudbina.  

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 12.4.2011. 0:21

    evo doom upravo pogledo i sam ti mogu rec: sva sreca da nisam iso u kino i bacio novce...

    razocaravajuce, mnoge scene idu napreskokce, jednostavno L_O_S_E_!_!_!...

    a najgore kod filma mi je sto je otvoren za nastavke...nadam se da ih nece bit...steta novaca i truda...

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.4.2011. 1:29
    upm vec sam mislil da bu film oke ....bas ga bum pogledal tokom tjedna da vidim onda kaje to za film!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala