Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumrak saga: Pomrčina

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 20.2.2011. 2:34

    može li se dati ocjena unaprijed, temeljem prva dva filma iz "SAGE",

    0,1....slovima nulazarezjedan

    vampiri i vukodlaci, sve vas izazivam...

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 20.2.2011. 3:44
    razumijem zasto su neki razocarani ovim filmom.....zato sto su ocekivali nesto tipa Underworld ali tu se pucalo na malo vise od same koljaze izmedu vampira i vukodlaka i ja sam se razocaral kad sam pogledal prvi dio a i drugi i treci ......ovo je prvenstveno ljubavni film koji nije napravljeni na klasicni nacin i tak ga treba sagledati!!
  • #3
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 20.2.2011. 3:56
    razumijem zasto su neki razocarani ovim filmom.....zato sto su ocekivali nesto tipa Underworld ali tu se pucalo na malo vise od same koljaze izmedu vampira i vukodlaka i ja sam se razocaral kad sam pogledal prvi dio a i drugi i treci ......ovo je prvenstveno ljubavni film koji nije napravljeni na klasicni nacin i tak ga treba sagledati!!
    doom


    sagledavši prva dva filma, mogu reći:

    vampiri kao da imaju kolac u guzici

    vukodlaci imaju kurac u guzici

    a ova, ček da vidim kak se zove, Kristen ima kurac u očima,ali izgleda ni u trećem djelu niš od toga

    mislim tak svi glume...

  • #4
    0 0

    postova:127
    maestroxxx @ 27.2.2011. 15:23
    prvi i drugi su ok al ovaj treći je bezveze,očigledno se ide na opciju zarade novca u kinima na osnovu stare slave,još ova četvrti u dva dijela nemam riječi
  • #5
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.2.2011. 17:33

    Negdje sam već napisao. al imam potrebu ponoviti komentar za ove Sumrak - doslovno "sumrak" sage.

    Dakle 1. dio probavljiv, od drugog mi se sralo, a od trećeg sam dobio proljev. 

    E sad ovaj spomenuti četvrti dio ili će biti SHIT stoljeća ili kako je netko napisao ASS TZUNAMI Laughing  

    Ali tko zna, možda nas iznenade. 

  • #6
    0 0

    postova:158
    jovil @ 27.2.2011. 18:12

    Negdje sam već napisao. al imam potrebu ponoviti komentar za ove Sumrak - doslovno "sumrak" sage.

    Dakle 1. dio probavljiv, od drugog mi se sralo, a od trećeg sam dobio proljev. 

    E sad ovaj spomenuti četvrti dio ili će biti SHIT stoljeća ili kako je netko napisao ASS TZUNAMI Laughing  

    Ali tko zna, možda nas iznenade. 


    gorlock
    Nemoj mi uzet na zlo i replicirat, al je doista tužno da se zamajavaš s b-filmovima, a toliko je kvalitetnih filmova iz bliže prošlosti ostalo bez komentara na portalu.
    Ovo Ti velim, jer si jedan od rijetkih na portalu, koji napiše i dulji , mnogo puta odlični stručni komentar.
  • #7
    2 0

    postova:22
    nora @ 24.4.2011. 22:44
     Meni je zanimljivo kako si ti nakon prvog i drugog odgledanog (i puno druženja s wc-om) išao gledati i treći, a sad još očekuješ i četvrti. Koji k... uopće gledaš filmove ako ti se sere od njih (osim ako ti to nije posao za koji dobivaš plaću ili si jednostavno mazohist)???
    Ali tko zna, možda nas iznenade. 
    E sad ovaj spomenuti četvrti dio ili će biti SHIT stoljeća ili kako je netko napisao ASS TZUNAMI Laughing  
    Dakle 1. dio probavljiv, od drugog mi se sralo, a od trećeg sam dobio proljev. 
    Negdje sam već napisao. al imam potrebu ponoviti komentar za ove Sumrak - doslovno "sumrak" sage.
  • #8
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 14.5.2011. 22:42
     Meni je zanimljivo kako si ti nakon prvog i drugog odgledanog (i puno druženja s wc-om) išao gledati i treći, a sad još očekuješ i četvrti. Koji k... uopće gledaš filmove ako ti se sere od njih (osim ako ti to nije posao za koji dobivaš plaću ili si jednostavno mazohist)???
    nora


    Kao ljubitelj filma, da bi mogao razgovarati i iznijeti svoje mišljenje ili ga napisati moram pogledati film.

    Kako je ova doista "sumrak" saga toliko izreklamirana i navikana, morao sam pogledati da bi bio u trendu (recimo to tako). 

    Međutim gledanje tih sranja u nekim situacijama izaziva probavne smetnje, ali ne tako strašne kao čitanje tvog komentara.

    Dakle @nora, vjerovatno spadaš u teen generaciju koja jako voli tog vama sladunjavog nazovi vampira, pa ti ne zamjeram.

    Al meni se doista sere od njihovih uloga i čak ću izbjegavati i filmove u kojima budu glumili a koji neće imati veze sa ovim "shit sagama" 

    A ti @nora slobodno se i dalje loži na ta kvazi "sumrak" sranja. 

  • #9
    2 0

    postova:711
    gordan @ 15.5.2011. 1:32

    Dakle 1. dio probavljiv, od drugog mi se sralo, a od trećeg sam dobio proljev.

    Nice language.

    Možemo saznati i sadržaj stolice i da li je proljev bio grudast ili spužvast? Jesi downloadao na kahlicu ili u poljski? Bol započela u tankom ili debelom crijevu? Boja? Možda čak i okus? To bi tek bilo interesantno štivo.

    Utrpaj više detalja, da ne pomisli netko da si se možda samo prejeo goveđih kobasa.

    I otvori blog. Memoari jednog seronje. Stavi i engleski - Memoirs of an asshole. To ti je sad u trendu. Bit će više posjeta.

  • #10
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.5.2011. 19:00

    Nice language.Možemo saznati i sadržaj stolice i da li je proljev bio grudast ili spužvast? Jesi downloadao na kahlicu ili u poljski? Bol započela u tankom ili debelom crijevu? Boja? Možda čak i okus? To bi tek bilo interesantno štivo.

    Utrpaj više detalja, da ne pomisli netko da si se možda samo prejeo goveđih kobasa.

    I otvori blog. Memoari jednog seronje. Stavi i engleski - Memoirs of an asshole. To ti je sad u trendu. Bit će više posjeta.


    gordan

    Laughing    

       excuse my fuc*in language.

    Samo se nestručno metaforički izrazih, na kvalitetu filmova Laughing    

    Ima negdje i tvojih komentara sličnog sadržaja samo mi se ne da čeprkati sada...... Laughing

  • #11
    1 5

    postova:4
    maja tomic @ 30.7.2012. 19:32

    /Svi-mi-koji-volimo-Sumrak-Sagu/209864295783252 like oni koji volite sumrak sagu  film je odličan 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala