Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Australija

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 6.1.2009. 14:29

    Znam da se mnogi (čitaj -mnoge!) neće složiti sa mnom, jer je ovaj faca proglašen za nekog najsexi blablabla, ali meni je nekako meckav i ljigav i pored jedne prekrasne Nicole Kidman mi jednostavno ne stoji!

    Dodoše, to je samo na slikama, jer film nisam pogledala, pa sebi ostavljam malu odstupnicu za onda kad ga vidim "na djelu", OK?

    Za sada me nije previše dojmio! 

  • #2
    0 1

    postova:541
    franz @ 6.1.2009. 16:16

    .. pa kad pada kiša! izgleda kao pokisnio tuljan!!

    ..dok mala dobro se drži!

    franz

  • #3
    1 0

    postova:41
    incognito @ 6.9.2010. 13:20

    Ovdje stvarno ima svega i svačega, u par navrata se određene scene nižu jedna za drugom bez ikakvog reda ili potrebe.

    E da, preporučujem usporedbu Nicole danas i Nicole od prije 15 g. To više nije ista žena. Čak sam negdje pročitala da je redatelji 'izbjegavaju' zbog tog silnog botoksa.Cry

  • #4
    1 1

    postova:33
    majav @ 6.9.2010. 16:23

    Ovdje stvarno ima svega i svačega, u par navrata se određene scene nižu jedna za drugom bez ikakvog reda ili potrebe.

    E da, preporučujem usporedbu Nicole danas i Nicole od prije 15 g. To više nije ista žena. Čak sam negdje pročitala da je redatelji 'izbjegavaju' zbog tog silnog botoksa.Cry


    Incognito


    Meni se ona uopće više ne sviđa totalno je porculanska imam osjećaj da će se svaki čas razbiti na milijarde komadića!!!!!!

    Bila je pravi komad u Oči širom zatvorene!!!! 

  • #5
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 28.2.2011. 14:56

    da, stvarno, šteta što je tako dobra glumica podlegla pritisku "ostati vječno mlada",

    najviše mi se sviđa fotografja u filmu, atmosfera, gledajući film imam osjećaj da me prašina grebe u grlu i sunce prži po vratu...

    ako ima itko da ga već nije gledao...gledati...film ima uspone i padove, ali gotovo 3 sata brzo prođe...

  • #6
    1 2

    postova:9
    mancic @ 5.1.2013. 16:29

    Hugh Jackman <3 Obožavam tog čovjeka :P

    https://obsurvey.com/S2.aspx?id=5fbefd08-58f4-465f-8266-738af4487fae (kratka anketa)

  • #7
    0 1

    postova:9
    mancic @ 5.1.2013. 16:29
  • #8
    2 2

    postova:1
    tanja erstic @ 5.1.2013. 22:40

    Ukratko: banalno, naivno, neuvjerljivo, patetično i u konačnici, usprkos 130 milijuna uloženih dolara, neuspješno..sve to...upravo ga gledam na tv, prepun patetike, neuvjerljiv, pun grešaka, pedug. loš.Ne gledati.

  • #9
    2 2

    postova:186
    boatenga @ 26.1.2014. 21:15

    Gdje su ulupali ovih 130 milijuna dolara..U ovaj cijeli cgi?..Nema jednog kadra bez toga..

    Taj cgi u ovom filmu izgleda na ekranu tako loše, da se film doista čini smiješan, kako se navodi..

    Možda je to mlađoj generaciji, koja je "rođena" sa cgi-om, nebitno..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala