Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rupa straha 3D

1
  • #1
    0 1

    postova:1
    fly1911 @ 17.11.2010. 18:30
    Film je stvarno OK, radnja je vrlo zanimljiva, možda me malo podsjeća na krug(ne previše), samo mi je falilo toga što nije bilo krvi, jer kada gledam horror nekako očekujem da će biti dosta krvi, a i volim horrore  ukojima ima dosta krvi!! =)) 
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 17.11.2010. 19:26
    Vidiš, meni recimo horor ne mora nužno imati litre i litre krvi. U nekim hororima to samo pokvari dojam. Ali, recimo da to film zahtjeva, (neznam npr da se ljuti rasčetvoravaju i to, onda bi imalo smisla, iako ne znam zašto onda snimat takvo nešto kad je dovoljno da ljudi odu u klaonicu). Više volim one psiho horore koji te, pardon my french, zaj**avaju u mozak do samog kraja. Nisam još gledala film, al se nadam da će bit bar malo zanimljiv, jer mi je prijevod filma takva shpitza da je to nevjerojatno. XD
  • #3
    0 0

    postova:213
    zac @ 8.12.2010. 23:59
    Ah rupa, film nosi opravdan naziv, možda malo na početku gdje daje dobar psiho horror ambijent. Film ima sve, znatiželjne tinejdžere, misterioznu rupu, no kako film ide vrhuncu gubi se svaki dobar detalj početka. Kraj, očekivanog raspleta i mlak, sve u svemu drago mi je da nisam dao novce za kino kartu.
  • #4
    0 1

    postova:9
    teleskop @ 25.4.2011. 15:57
    Totalni promašaj!!!! Inače sam pasionirani ljubitelj horora,ali ovo je SHIT! Taman sam se bio ufurao da će biti dobar filmić,zavalio se ja u krevet da gledam,kad ono- razočaranje.Ni ne pomišljajte da gledate,čisto gubljenje vremena.
  • #5
    2 0

    postova:1
    ganco @ 13.3.2015. 18:48

    kako da pustim film nigde nema da se klikne

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala