Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Priča o prvaku

1
  • #1
    4 1

    postova:23
    mare842 @ 21.3.2010. 17:04

    super film 4/5 govori o stvarnom događaju

    zasluženi oscar za sandrinu glumu 

  • #2
    1 7

    postova:2527
    bearfoot @ 24.7.2011. 22:29

    Nije me se posebno dojmio film...površno, blijedo, nedovoljno drame, nedovoljno humora, nedovoljno "života"...

    od nominiranih za Oskara te godine gledao sam jedino Meryl Streep u Julie&Julia, i to mi se čini bolja izvedba od Sandrine...

  • #3
    4 1

    postova:14
    mcdurica @ 12.10.2014. 12:07

    Sandra je odlična. Skoro sam zaboravila na "Hugh Grant" Sandru. 

  • #4
    5 5

    postova:405
    karakteran @ 12.10.2014. 15:25

    u ovom filmu glavnu ulogu u biti ima crnac beskućnik kasnije sportaš defensive player for baltimore ravens kasnije nfl champs, a ne sandy bullock.

    isto kao i kod jerry maguire glavna uloga u biti nije tom cruise nego cuba gooding jr. čitav se film vrti oko njega, cuba je dobio oscara za sporednu ulogu.

    slična situacije je bila i na academy awards 1973 za the godfather kad je al pacino odbio doći na ceremoniju jer je smatrao da je on trebao dobiti nominaciju za glavnu ulogu a ne marlon brando. i bio je u pravu. no na toj se dodjeli nije pojavio ni brando iz protesta prema omalovažavanju indijanaca od strane hollywooda i televizije.

    to nisu bili ni prvi ni zadnji u nizu skandala koji su bacili ljagu na razne lobije koji drmaju tom "uglednom" nagradom koja je zbog svojih mućki, neobjektivnosti i pristranosti, podilaženja raznim lobijima u dnevno političke svrhe za mene odavno postala sprdačina.

    btw, the blind side nije loš film, ali nedovoljno dobar da ga uvrstim u svoju arhivu.

  • #5
    0 1

    postova:129
    nena kereš @ 4.4.2015. 16:13

    Likovi nerazrađeni, radnja mlaka, da nije Sandra glumila sigurno ne bih gledala do kraja. I ovako jedva jer nije bilo ništ drugo na tv-u..

  • #6
    0 0

    postova:204
    iwax @ 19.8.2015. 14:42

    film je dobar ali ima nek nedostatke ali svaki ima.kao i uvijek Sandy B je odlična

  • #7
    0 0

    postova:6
    anthrax @ 23.4.2023. 23:11
    Pojma vi nemate o filmovima seljačine
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala