Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela

1
  • #1
    1 1

    postova:1
    amateur @ 16.12.2018. 12:12
    Pogledao sam ovaj film dvaput u kinu i to oba puta slučajno jer me prvi film malo razočarao, no film je prilično zabavan, a i posebno zanimljiv nama koji smo proučili sve Harry Pottere. Istini na volju, za drugo je gledanje puno pomogla prekrasna Zoe Kravitz. Mislim da je radnja puno konkretnija i smislenija, no u prvom dijelu, a i sami likovi su puno jasniji. Pretpostavljam da je Rowling shvatila da je malo zeznula u prvom dijelu jer ipak je sve ostavila u New Yorku i vratila priču u Europu kao situacija sa Snokeom u Star Warsu. Likovi su također puno jasniji i čak puno prihvatljiviji za razliku od prvog dijela gdje su mi bili iritantni. Johnny Depp se odlično ubacio u ulogu. Savršenu produkciju polako nema smisla spominjati, no zanimljivo je kako su serijal krenuli praviti David Yates i J. K. Rowling, isti kreativni dvojac koji je radio na posljednja 4 Harry Potteta. S obzirom da je bilo puno prigovora kako su Yatesovi Potteri pretamni i puni sivila u ovaj su serijal krenuli šareno što je logično s obzirom na "čudesna bića", no malo nelogično s obizom da je ovdje radnja u svijetu odraslih, a ne u svijetu djece kao u serijalu prije pa bi bilo bolje da je obrnuto. Mislim da serijal ima potencijala i da će treći biti još toliko bolji koliko drugi od prvog.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala