Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zvijezda je rođena

1
  • #1
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 21.10.2018. 23:10

    Film počinje ok, dinamično, izvrsna Gagina duet i solo izvedba na klaviru...a onda kreće drama,davež, glupava pop dionica priče,zamorni i nesuvisli dijalozi...ima još koji nadahnuti prizor, slom u klinici i razgovor s menadžerom koji najednom postaje ključni element priče, ali ukupno, s konfekcijskom završnom pjesmom, neinteresantna i ne baš uvjerljiva priča o alkoholu i drogi i "nesretnoj ljubavi", a ni gaga me se baš nije glumački dojmila

  • #2
    0 1

    postova:27
    jurica93 @ 30.3.2019. 14:58

    Najbolji film godine.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.1.2020. 15:15
    HBO premijerno prikazao sinoć. No, istu priču mogli smo gledati: 1937, 1954 i 1976 godine. Tako da je ovo remake, remakea izvornog filma. Lady Gaga i Bradly nemam zamjerke na vokalne sposobnosti, no niti jedno me nije oduševilo glumom. Dramski elementi potpuno neuvjerljivi, zapravo iz cijelog filma bi izdvojio 3-4 dobre pjesme ujedno i scenske nastupe i to je to, premalo za dužinu trajanja filma.... Upravo izvedba pjesme Shallow koju sam pogledao na YT-u me ponukala da pogledam i film, ali nisam dobio mnogo više od filma, bolje da dam ostao samo na ovoj pjesmi.
  • #4
    0 1

    postova:348
    masina @ 24.3.2020. 18:57
    Previše ste kritični. Bradley (koga inače i ne gotivim nešto kao glumca), odličan. Gaga prirodna kakva i jeste, ali nije baš zaslužila nominaciju za oskara. Ameri se inače u zadnje decenije lako “frljaju” sa tim kipićima. Sve u svemu, ok film.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala