Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Transformers: osveta poraženih

1 2
  • #1
    3 0

    postova:1130
    mario @ 19.10.2009. 0:40

    Nikad ne bih očekivao da ću za film u kojem ogromni roboti skaču preko piramida, pretvaraju se u zgodne cure i nokautiraju jedan drugog iščupanim stabilima reći da je dosadan ali to je to, dva i pol sata čiste dosade (i Megan Fox).

    Prvi dio mi je bio zabavan, računam da je to upoznavanje s franšizom pa će biti i nešto bolje u drugom dijelu no Michael Bay, gospodar eksplozija i razaranja, opet ide po svome. Boom boom sisa kaboom!

  • #2
    1 0

    postova:47
    cane @ 19.10.2009. 17:17
    U potpunosti se slažem. Koliko sam se iznenadio ajmo reći kvalitetom prvog dijela, toliko sam se razočarao dosadom u drugom dijelu. Pa čak ni Megan Fox (osim scene na motoru na početku) je dosadna.
  • #3
    1 4

    postova:17
    layos @ 19.10.2009. 19:30
    ne znam za vas ali je meni film bas dobar,uopste mi nije bio dosadan,specijalni efekti su super,soundtrack je dobar,gluma zadovoljavajuca sve u svemu meni je predobar Smile
  • #4
    0 3

    postova:1
    catchmeman @ 26.11.2009. 19:28
    Ma upravu si čista dosada , najdosadnije bi je bilo ono kad se tuku u početku filma ili onaj fight u šumi ma čovječe ti si glup, film možda nije remek djelo ali sigurno nije dosadan.
  • #5
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.11.2009. 20:40
    Ma upravu si čista dosada , najdosadnije bi je bilo ono kad se tuku u početku filma ili onaj fight u šumi ma čovječe ti si glup, film možda nije remek djelo ali sigurno nije dosadan.
    CatchMeMan

    Nema vrijeđanja! Innocent
  • #6
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 25.1.2010. 14:35
    Je, istina, slabiji od prvog dijela. Razvodnjeno. A ono u šumi, ajoj, bolje da su to zrezali van! Foxica, dobra. I ona maca u domu ;)
  • #7
    0 0

    postova:44
    carol @ 12.4.2010. 1:28
    Kao što je i obećano 2.dio pršti od akcijskih scena. Mada u tolikoj količini da se u pojedinim dijelovima filma ne može razlučiti 'ko koga i sa čime.. Ok,ne mogu reći da je loš jer mi je Shia LaBeouf jedan od najdražih mlađih glumaca i film je kao i 1.dio smiješan i zabavan dakle u tom pogledu je ostao doslijedan. Ali ipak mi je 1.dio znatno bolji i interesantniji. Ovdje su se više usredotočili na borbu tako da je film,po meni,ostao zakinut za razrađeniju priču.
  • #8
    2 2

    postova:1
    bumblebee2011 @ 10.3.2012. 19:31

    sva tri su mi dijela predobra i michael bay je učinio dobre filmove predobri su filmski efekti <3 najdraži mi je film

  • #9
    3 2

    postova:311
    auran @ 11.3.2012. 8:47

    Savršenstvo!!! Snimiti ovakav film prepun akcije i specijalnih efekata bez gubljenja na intenzitetu i dinamici radnje, te k tome sjajno voditi priču, unatoč silnim eksplozijama i vizualnim efektima, može jedino kralj akcijskog filma Michael Bay! Uvjerljivost koju je podario robotima - transformerima (Autobotima i Decepticonima) je nešto veličanstveno! Može se reći da su u prvom dijelu filma ljudski glumci bili suvišni, dok je druga polovica filma veličanstveno izbalansirana i prožeta finim nenametljivim humorom!

    Za Bayevu kreativnost i maštovitost granice jednostavno ne postoje! Oni koji paze na detalje, sigurno su uočili nekoliko posveta filmovima kao što su King Kong, Indiana Jones i posljednji križarski pohod, Zvjezdana vrata, Zločesti dečki, Smrtonosno oružje, Terminator 3... Između svih likova transformera, posebno bih izdvojio dva Autobota blizanca što se stalno svađaju i tuku, i onog malog Decepticona radilicu kojeg uhvati lik Megan Fox. 

    Transformeri 2: Osveta poraženih u rangu je s prvim filmom, ako ne i bolji od njega. U svakom slučaju, užitak za gledanje! 

  • #10
    2 2

    postova:560
    crnisokol @ 11.3.2012. 10:42

    Meni je dvojka slabija od prvog jer za razliku od njega nema praktički nikakve priče već se sve svodi na akciju. Makar ni prvi nije briljirao po pitanju radnje/priče, ali je barem imao nekakvog smisla.

  • #11
    3 1

    postova:228
    joker12 @ 22.10.2013. 19:44

    naslabiji dio transformers trilogije

  • #12
    1 1

    postova:228
    joker12 @ 20.11.2013. 7:26

    ''Transformeri: Osveta poraženih'' je dosadna i nedovršena priča kojoj nedostaje ona iskra iz prvog filma.

  • #13
    4 0

    postova:22
    jkd01 @ 18.3.2014. 14:49

    Smeće kao i svi iz serijala...

  • #14
    0 1

    postova:8
    neven sinković @ 21.3.2015. 19:02

    fasciniran sam kako niko ne voli njihove filmove, a opet svi ih gledaju

  • #15
    1 3

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 18.8.2017. 14:52

    Evo prvo pa musko . Vratio sam se hejteri ne dopustam tako lako ovo . Koliko dosadan film ajme meni . Jos jednom Michael Bay dokazuje zapravo koliko je los reziser . Za glumu da ne pricam ... 

    1/10 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala