Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Sve što sigurno niste znali o Larinom izboru
Više od milijun gledatelja svakodnevno prati nove epizode "Larinog izbora" te se pitaju koga će lijepa Lara izabrati

Sve što sigurno niste znali o "Larinom izboru"

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    padela @ 4.2.2012. 14:48
    I to zbilja gleda tako puno ljudi? Šta nije to obična sapunica s fabulom iz ljubića?  
  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 4.2.2012. 17:57
    ahhahahahaha,pa ovo je jedna od najglupljih serija.
  • #3
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 9.2.2012. 20:53
    Pa barem kod nas se može manipulirati brojevima koliko je koga volja i zato je ovako visoki broj "gledatelja" tog "serijala".
  • #4
    0 0

    postova:99
    brix @ 10.2.2012. 3:38
    Pa barem kod nas se može manipulirati brojevima koliko je koga volja i zato je ovako visoki broj "gledatelja" tog "serijala".
    argonaut

    Nažalost, ovo sranje stvarno gleda hrpa ljudi. Uključujući i muškarce od 20+ godina.

    Nije mi jasno... a kad im preporučiš Game of Thrones, samo te čudno pogledaju.
  • #5
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 10.2.2012. 10:49

    Nažalost, ovo sranje stvarno gleda hrpa ljudi. Uključujući i muškarce od 20+ godina.

    Nije mi jasno... a kad im preporučiš Game of Thrones, samo te čudno pogledaju.
    brix

    Pa u Game of Thrones su zmajevi, to je za djecu Laughing
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala