Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Turist
Jedina stvar koja bi se mogla nazvati dopadljivom u ovom ostvarenju jesu europski pejzaži i lokacije

Gledali smo: Turist

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    violin @ 21.1.2011. 21:27

    "Naime, s obzirom da je Turist, u najmanju ruku, teško smjestiti u žanrovske okvire mjuzikla i komedije, kao i masakr od američke kritike i ne baš veliku gledanost u kinima, javile su se teorije zavjere o tome da je nominacija osvojena na isti način na koji se na nekim nama bliskim prostorima osvajaju nogometna prvenstva ili parlamentarni izbori."

    A ne'š mi jakih teorija. Sasvim je moguće da drugi film bude promašaj dok je prvi bio pogodak u sridu, kao što je moguće i obrnuto. Život drugih je izvrstan film. Kakav je ovaj drugi tek ću vidjeti. Jer je meni prvi bio toliko dobar da ću reskirati odlazak u kino radi Donnersmarckova filma čak i nakon ovakve kritike. A posebno što ga je "američka kritika" sasjekla. Oni uopće ne moraju biti u pravu. Vi možda i možete. Bumo vidli.

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 27.1.2011. 17:22

    film nije nista posebno ali sigurno nije ni dvojka, neka 6-7, kraj mi se svidio...

    naviko se vec na dragana i njegove kritike al mislim bisere poput ovog:

    "a bradati i raščupani Depp se doima previše egzotično za hitchockovskog običnog čovjeka u neobičnoj situaciji."

    dode mi da se zapitam jel uopce gledas film do kraja?!

    jer da si ga pogledo ovakvu glupost sigurno nebi napiso...nec vise da ne pokvarim nekom film...

  • #3
    0 0

    postova:8
    igreradi @ 17.2.2011. 13:40

    Turist je film na koji se nije trebalo trošiti novaca. Svi mi imamo svoj ukus, no ja sam odmah znala scenarij. Glorificira  se ljepota Angeline Jolie (pa dobro više, Angelina divna si, everyone get over yourself!!!) i opet samo šetkara, mami uzdahe svih na platnu i izvan njega, vrlo lako je predvidjet tko je tko i to vrlo brzo. Čim je počelo znala sam scenarij, sredinu i kraj.

    No, tko voli, nek izvoli.

  • #4
    0 0

    postova:21
    wanted @ 27.2.2011. 3:28
    meni je bas odlican
  • #5
    0 0

    postova:70
    mocca @ 27.2.2011. 14:47

    ..... a Depp (edited, as asked). ....

    igreradi


    W T F ! ! ! Spoiler much? Cry
  • #6
    0 0

    postova:8
    igreradi @ 16.3.2011. 15:51

    W T F ! ! ! Spoiler much? Cry
    mocca

    Excuse me. Mislih da komentiraju samo oni koji su gledali, ali konstruktivan ukaz. Ispravljeno. Sad i ti makni citat, jer će bit spoil some.
  • #7
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.3.2011. 17:08

     (pa dobro više, Angelina divna si, everyone get over yourself!!!) i opet samo šetkara, mami uzdahe svih na platnu i izvan njega.

    No, tko voli, nek izvoli.


    igreradi

    mislim ja neznam kaj ljudi vide u toj Angelini ....mrsavo tijelo ....glupe silikone i usta kaj som.....fujjjj......a kaj se mene osobno tice nije mi neka glumica i nije me zadivila glumom u nijednom filmu samo se na nos nabaciva njezin tkz.sexsipil...upf!!
  • #8
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.3.2011. 17:48

    mislim ja neznam kaj ljudi vide u toj Angelini ....mrsavo tijelo ....glupe silikone i usta kaj som.....fujjjj......a kaj se mene osobno tice nije mi neka glumica i nije me zadivila glumom u nijednom filmu samo se na nos nabaciva njezin tkz.sexsipil...upf!!
    doom

    slažem se sa svime. jedino u changelingu je podnošljiva kolko tolko Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala