Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
NASA proglasila film 2012 najapsurdnijim SF-om ikada!
Prema popisu NASA-e, na listi najrealističnijih i uvjerljivih SF filmova, prvo mjesto zauzeo je film "Gattaca"

NASA proglasila film "2012" najapsurdnijim SF-om ikada!

1
  • #1
    1 1

    postova:114
    skype @ 10.1.2011. 14:13
    A definitivno je "2012" najgluplji film koji sam gledao, pogotovo scena gdje uspješno sustiže i uskače u avion koji se kreće nekih 60 mph. Laughing
  • #2
    1 0

    postova:666
    doom @ 10.1.2011. 16:27

    meni je taj film najbolji katastrofalni film , ajd ima jos dva ali ti su o asteoridu!!a kaj se tice uskakanja u avion itd neznam dal bi se o tome trebalo komentirati jer onda 90 % filmova je tak od sf,hoorora itako dalje i tako blize tak da ja mislim da se na to nesme gledati jer je malo filma realno....tak da!!!
  • #3
    1 1

    postova:2915
    gorlock @ 10.1.2011. 18:35

    Pitam se samo od kad je NASA relevantna procijenjivati ili ocjenjivati filmove.

    Ipak i ova NASA - glupost je odlična reklama za vrlo dobar film. 

    Kako sam već i komentirao, radi se o vrlo zanimljivoj priči ili teoriji, nerealnih scena ima u filmu ali to je i za očekivati u ovom žanru. 

    O NASA instituciji dalo bi se raspravljati o mnogočemu, počevši recimo od ustavnosti same institucije, pa nadalje, ali da NASA ocjenjuje ovaj film ili da slažu TOP liste realnih filmova - TOTALNI NONSENS ! 

    Ako bi njihovu top listu realnih filmova prihvatili zaozbiljno, kako bi onda takvu instituciju mogli shvaćati ozbiljno.

  • #4
    1 0

    postova:114
    skype @ 10.1.2011. 20:48

    Pitam se samo od kad je NASA relevantna procijenjivati ili ocjenjivati filmove.

    Ipak i ova NASA - glupost je odlična reklama za vrlo dobar film. 

    Kako sam već i komentirao, radi se o vrlo zanimljivoj priči ili teoriji, nerealnih scena ima u filmu ali to je i za očekivati u ovom žanru. 

    O NASA instituciji dalo bi se raspravljati o mnogočemu, počevši recimo od ustavnosti same institucije, pa nadalje, ali da NASA ocjenjuje ovaj film ili da slažu TOP liste realnih filmova - TOTALNI NONSENS ! 

    Ako bi njihovu top listu realnih filmova prihvatili zaozbiljno, kako bi onda takvu instituciju mogli shvaćati ozbiljno.


    gorlock

     Pa  ne ocjenjuju film sa umjetničkog aspekta  već sa  znanstvenog,  ako ćemo pošteno, tu su među najkompetentnijima. Teorija zasnivana na činjenicama treba biti ostvariva u praksi, 2012 po njima je katastrofičan scenarij koji je u praksi neostvariv, ali recimo kloniranje dinosaura je, što je u biti istina i ostvarivo, kao što je ostvariv i put na Mars. NASA je zadovoljna samo sa  filmovima iz kojih mogu ukrasti neku ideju koja im do sada nije pala na um.

       

             

  • #5
    0 2

    postova:2915
    gorlock @ 10.1.2011. 22:22

     Pa  ne ocjenjuju film sa umjetničkog aspekta  već sa  znanstvenog,  ako ćemo pošteno, tu su među najkompetentnijima. Teorija zasnivana na činjenicama treba biti ostvariva u praksi, 2012 po njima je katastrofičan scenarij koji je u praksi neostvariv, ali recimo kloniranje dinosaura je, što je u biti istina i ostvarivo, kao što je ostvariv i put na Mars. NASA je zadovoljna samo sa  filmovima iz kojih mogu ukrasti neku ideju koja im do sada nije pala na um.

        Skype

    Laughing
  • #6
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.2.2011. 11:54

    sjetio sam se priče da je NASA potrošila milijune dolara na olovku koja bi pisala u svim mogućim-nemogućim uvjetima, zero-gravity, aps nula itd....

    rusi su dali astronautima običnu grafitnu olovku......

    mislim da je 2012 super apokalipsa film, uz sve znanstvene mane, specijalni efekti su super...

    ionako će se jednog dana kad nas nešto strefi svi čuditi kako je to moguće, kako to nismo znali, predvidjeli, poduzeli mjere, a povijest je puna apokalipsa...

  • #7
    0 0

    postova:59
    scheilinkin @ 13.5.2011. 21:21
    apsurdnost filma 2012 se najvise ogleda u tome da su imali 300 miliona na raspolaganju a napravili takvo sranje :D. a i film je toliko dosadan, iako volim da gledam kako amerika gori.
  • #8
    2 0

    postova:3
    jedigovna john @ 26.1.2013. 22:52

    baš sam išao pogledati koji su to filmovi po njima realniji..pa npr recimo "woman in the moon" se radi o nekom tipu koji je digao mjesec u zrak jer je tražio nekakvo bogatstvo (imdb),

     onda "the day that earth stood" still se radi o VANZEMALJCU koji govori zemljanima kako bi se trebalo ponašati, mislim meni je taj film fora i nije da ne vjerujem u vanzemaljski oblik života ali da nam dođe objašnjavati i stvarno očekivati da će to ljudska rasa i poslušati....ostvarivo skroz... i jedno i drugo..dok recimo what the fuck we know je više dokumentarni koji priča o kvantnoj fizici i u kojem se spominju LJUDI koji postoje i koji su stvarno neke stvari i uspjeli dokazati..a njima je to manje realno..
    ma ionako mi se sere od tih amera..dabogda ih pogodila još milijon odvratnih vremenskih nepogoda i sve skupa odnijela u bogu (čijem god) na ispovijest

  • #9
    1 1

    postova:30
    ivan volf @ 14.6.2014. 16:34

    Meni su apsurdni filmovi u kojima isti ti Ameri, prave filmove za sitnis, u kojima su specijalni efekti 0...

    Film Vulkan je odlicno napravljen i velik budzet je bio za '97 godinu. Ima isto slican film o vulkanu iz 2000 i neke godine i totalno je jadan. Efekti nula!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala