Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Red
Film neće ući u anale sedme umjetnosti, ali zato gledateljima pruža ono što se Hollywoodu čini sve težim postignućem – zabavu

Gledali smo: Red

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 26.12.2010. 5:44

    Još jedna poprilično korektna i inteligentna kritika.

    Inače, zaista je nevjerojatno kako vrhunski glumci dolaze do izražaja i u ne baš vrhunskim filmovima.

    Malkovich je briljantan, a Mirrenica je dokazala sav svoj talent. Mislim da njenu ulogu ne bi bolje odigrale ni mnogo mlađe holivudske zvijezde.

    Sve u svemu, odlična zabava koja po mom mišljenju ipak zaslužuje malo veću ocjenu. Pogotovo jer se pojavila u trenucima kad nas Ameri zasipaju hrpom komercijalnog filmskog smeća...

  • #2
    0 0

    postova:22
    filipa @ 23.1.2011. 23:00
    samo 5/10? ajde ovaj film stvarno zaslužuje veću ocjenu
  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 23.1.2011. 23:37
    samo 5/10? ajde ovaj film stvarno zaslužuje veću ocjenu
    Filipa

    nemoj se opterecivati sa DRAGANOVOM ocijenom jer lik u 99 posto sere banane i nema blage veze o realnom sagledanju nekog filma!!!!!!
  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 24.1.2011. 0:12

    Doom, sad si malo pretjerao. Nije u redu tako vrijeđati čovjeka i dovoditi u pitanje njegovu stručnost. Gospodin Antulov je čovjek oštra jezika/pera i mnogi od nas se ne slažu s nekim njegovim ocjenama filmova, ali moramo priznati da mu recenzije nisu samo neutemeljeno nabacivanje ispraznih fraza ili iznošenje osobnih frustracija.
    niA

    ja nigdje gore nevidim da sam napisal nia .............................................a sta se tice mojeg jezika da sere banane to je samo moj neuki rijecnik da mu kazem da je neobjektivan..... nas DRAGAN.....!!!!

  • #5
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 24.1.2011. 16:33

    predators dobi ocijenu 7...

    dok red dobi ocijenu 5....

    nisam gledao red...al ne vjerujem da moze biti losiji  od Predatorsa..

    :)

  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.1.2011. 20:19

    ...ali moramo priznati da mu recenzije nisu samo neutemeljeno nabacivanje ispraznih fraza ili iznošenje osobnih frustracija.
    niA


    Oooo, daaaa, i te kako jesu!!! Svaka druga je prilično subjektivna i već mu poznajem filmski ukus. Što, realno gledano, u nikojem slučaju ne bi smjela biti istina! Užas!

    Usput budi rečeno, Red (the film) je odličan. Kako sam se tek slatko nasmijala na onu pucnjavu na kuću...lol! Talking about parody.

  • #7
    0 0

    postova:61
    black79 @ 25.1.2011. 17:10
    RED zabavan film,dobri glumci..ugodno potrošeno vrijeme uz film..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala