Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Snima se film Koko i duhovi
U produkciji HRT-a i Kinorame, scenarij potpisuju autor knjige Ivan Kušan i njegov sin Danijel Kušan, koji će režirati film.

Snima se film "Koko i duhovi"

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 10.10.2010. 14:23

    cital sam sve knjige  od koka ...i jedva cekam da se snimi film ...

    valjda nebudu usrali....Wink

  • #2
    0 0

    postova:311
    auran @ 10.10.2010. 23:03
    Odlična vijest! Uostalom bilo je i vrijeme da se napokon sjete ekranizirati Kušanove romane! Jedva čekam da pogledam film "Koko i duhovi" kad bude gotov. Kao klinac sam obožavao čitati njegove romane s dogodovštinama Koka, Zlatka, Žohara, Crnog, Melite i ostalih. Ako se ne varam u knjizi "Koko i duhovi", Koko i Zlatko su bili kopali neki tunel u šumi i otkrili onog starca Vinceka koji se skrivao. I ostale Kušanove knjige su mi bile prva liga: "Koko u Parizu", "Uzbuna na Zelenom vrhu", "Zagonetni dječak"... To su bila dobra stara vremena!   
  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 11.10.2010. 0:29

    Da, da, da!!!

    ...samo - da ne bude kao ono nešto - Duh u močvari ili tome sl.

  • #4
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.10.2010. 9:33

    Da, da, da!!!

    ...samo - da ne bude kao ono nešto - Duh u močvari ili tome sl.


    jana_banana

    E, ovdje se ne mogu složiti s tobom!

    Gledao sam Duha u močvari s klincima u kinu i moram priznati da je to jedan od boljih dječjih filmova. Klinci su bili oduševljeni, a ja sam ga nedavno pogledao i po drugi puta na telki.

    Mislim da ili nisi gledala Duha u močvari ili očekuješ od filma za djecu da bude prihvatljiv odraslima. Ovaj je čak i to!

    Filmovi za djecu su filmovi za djecu i djeca su možda ne jedini, ali definitivno presudan kriterij kvalitete!

    Laughing

  • #5
    0 0

    postova:311
    auran @ 11.10.2010. 11:00

    Mislim da ili nisi gledala Duha u močvari ili očekuješ od filma za djecu da bude prihvatljiv odraslima. Filmovi za djecu su filmovi za djecu i djeca su možda ne jedini, ali definitivno presudan kriterij kvalitete!

    buzdovan

    Buzdovane, Buzdovane!

    Kao što si činio i prije, tako i ovdje napadaš neutemeljeno i bez dokaza, optužujući i omalovažavajući one čija ti se mišljenja ne sviđaju, proizvoljnim izjavama o tome kako sigurno nisu gledali film o kojem pišu! Zašto bi uopće pisali o filmu kojega nisu pogledali, ha? Gdje su ti dokazi za takve svirepe optužbe protiv drugih? Jesi li slučajno vidovit da posjeduješ saznanja o tome tko je što gledao? Ne, naravno da nisi i naravno da nemaš pojma! Cura je lijepo izrekla svoje mišljenje o filmu "Duh u močvari" koji joj se nije svidio i točka! To je njeno osobno mišljenje i ima pravo na njega kao i ti na svoje! Samo što za razliku od tebe, ona pri tom nije nikoga vrijeđala niti omalovažavala, već je ostavila otvoren prostor i za drukčija mišljenja!  

    Ti Buzdovane (a nadimak ti baš i odgovara), namjerno izvlačiš iz konteksta onoga što je napisala onaj dio rečenice koji si našao zgodnim kako biš ju mogao popljuvati i održati joj lekciju, što je i bio tvoj cilj! Pritom ti uopće nije bitan kontekst onoga što je napisala, već samo ono za što si se ti uhvatio kako biš se mogao praviti pametan i mudar, a nisi ni jedno ni drugo! K tome nemaš niti znanja niti objektivnosti da biš mogao donijeti iole dobar sud o bilo kojem filmu ili seriji!

    Ti samozvani moralistu koji se smatraš prozvanim da drugima dijeliš lekcije o kvaliteti filmova, uopće nemaš pojma niti razumiješ što je to kvalitetan i vrijedan film! Djeca sigurno nisu i ne mogu biti presudan kriterij kvalitete pošto još nemaju razrađene vrijednosne kriterije kojima bi objektivno mogla ocjenjivati kvalitetu filmova! "Duh u močvari" u suštini nije ni loš, a ni dobar film, već prosječan i miljama daleko od remek djela dječjih filmova kao što su: "Vuk samotnjak", "Družba Pere Kvržice" i "Vlak u snijegu", kojima se hrvatska kinematografija još ni jednom nije približila u ovih 20 godina samostalnosti!

       

  • #6
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 11.10.2010. 13:52

    E, ovdje se ne mogu složiti s tobom!

    Gledao sam Duha u močvari s klincima u kinu i moram priznati da je to jedan od boljih dječjih filmova. Klinci su bili oduševljeni, a ja sam ga nedavno pogledao i po drugi puta na telki.

    Mislim da ili nisi gledala Duha u močvari ili očekuješ od filma za djecu da bude prihvatljiv odraslima. Ovaj je čak i to!

    Filmovi za djecu su filmovi za djecu i djeca su možda ne jedini, ali definitivno presudan kriterij kvalitete!

    Laughing


    buzdovan


    Sorry, gledala sam ga ja (nažalost) i više puta i jednostavno mi je bljedunjav, a i moj klinac nije baš oduševljen... Najveća zamjerka je poprilično nerazumljiv govor i recitiranje klinaca (čitaj neuvjerljiva gluma).

    Možda je stvar u tome što smo previše očekivali?... ili što smo se razmazili fenomenalnim crtićima i dječjim filmovima (naravno ne hr proizvodnje) koji su dostupni posljednjih godina...

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 13.10.2010. 19:45
    Zgodno, taman i za one koji ne vole čitati, jer ih film potakne na knjigu. Jedno i drugo idealno.Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala