Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Princ Perzije - Pijesak vremena
Pijesak vremena nije film koji će gledateljima dugo ostati u sjećanju, što i ne mora automatski značiti da je loš

Gledali smo: Princ Perzije - Pijesak vremena

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 19.6.2010. 19:43
    meni je film odlican, ne epski ali vrlo dobar...ispunio moja ocekivanja...8 negdje moja ocjena...
  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.6.2010. 15:45

    pa cuj senilno magare, ja sam iso jos s jednim prijateljom i prijateljicom i oni su zadovoljni...a moj cimer je iso prije dan-dva i kaze da je prezadovoljan...a igrao je ko i ja sva tri djela, on cak i puno vise od mene...et ti vise od jedne "kritike"Laughing

    e sad ak bas tebi nece bit dobar tvoja stvarWink

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 3.8.2010. 21:48

    Odgledao u ulozi oca. Sin je oduševljen, ima 13 godina. Ja sam izdržao cijeli film u poprilično normalnom raspoloženju, a imam 43.

    Sve u svemu, opet se slažem s napisanom kritikom, a ocjena mrvicu viša, odnosno 6/10.   Laughing

  • #4
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 26.8.2010. 20:12

    Ako planiraju drugi nastavak Warrior Within onda bi trebao biti pun borbe, prsa o prsa ili ukrštenih mačeva ( perzijskih sablja )

    Neznam zašto ali draži mi je 3 nastavak The Two Thrones, nekako realističniji ( bez obzira na to što se ponekad pretvara u demona i krši sve pred sobom )

    Oh da, film je predobar donekle predvidljiv ali sigurno nisam požalio

  • #5
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 28.8.2010. 12:34

    Neeeee, Magare, ovo zadnje je bilo nešto kao spoiler za mene, the non-gamer with, hence, low credibility! Ako ćete još o igrici, neću čitat thread.

    Inače, film mi je bio baš dobar. Nisam se nadala pozitivnom kraju.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala