Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Neka uđe onaj pravi
Svim horor-fanovima koji ne podnose Sumrak ovaj film će doći kao melem na ljutu ranu

Gledali smo: Neka uđe onaj pravi

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    akasha @ 27.3.2010. 8:01

    Gledala sam ovo prije nekoliko mjeseci i moram reći da sam bila oduševljena!! Nisam očekivala da će ovako nešto dobro i kvalitetno neameričko  ostvarenje ikada osvanuti u hrvatskim kinima.. Ugodno sam iznenađena i preporučujem film svima, ne samo zaljubljenicima u filmove o vampirima jer ako se udubite u priču shvatit ćete da vampirizam i nije u prvom planu..

    Uživajte!!

  • #2
    0 0

    postova:6
    blabla @ 27.3.2010. 10:23
    Meni je film bas bezvezan, tila san pogledat to "vrhunsko neamericko ostvarenje", negdi su ga cak stavili za najbolji film godine... zaspala san od dosade...nisu mi interesantne te vampirske sheme, a ovde se cak nista i ne dogada... jedino sta je mala najgadljivije filmsko dite koje san ikad vidila...
  • #3
    0 0

    postova:26
    kenji @ 8.4.2010. 0:33
    Kad je već riječ o vrhunskim neameričkim ostvarenjima više mi je odgovarao korejski Thirst, nekako se bolje uklopio u vampirski žanr od ove drame o odrastanju. No film je daleko od toga da bude patološki slučaj.
  • #4
    0 0

    postova:144
    imba @ 5.7.2010. 4:04

     izvrstan film, uživao sam u svakoj minuti dok sam ga gledao.

      apsolutna preporuka za sve koji znaju prepoznati pravu umjetnost u filmu.  Iako, vjerujem da će svima ostalima, koji su navikli na holivudske klišeje i ispraznost, vjerojatno biti pomalo dosadnjikav, nažalost.

      Btw, Kenji, i ja sam gledao Thirst koji je također fenomenalan, međutim ta 2 filma se nikako ne mogu uspoređivati.

     "Let the right one in" je jednostavno film za polagano uživanje u njegovoj mračnoj atmosferi i prekrasnoj priči

  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 5.7.2010. 12:10

    gledala sam ga i ja pred malo i OK mi je, vampirizam je tu totalno u 2. planu

    ali mislim da su ga krivo preveli =). Right znači i desno, a mala se doselila njemu desno pa.....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala