Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo - Sumrak saga: Mladi mjesec
Očajno neproduhovljene replike iz književnog predloška, ispraznost i antipatičnost dvoje glavnih likova

Gledali smo - Sumrak saga: Mladi mjesec

1
  • #1
    0 0

    postova:26
    lund @ 21.12.2009. 5:26
    Jedan od najzatupljujucih i najdebilnijh filmova ikada. Sramota za sve fanove knjiga / filmova o vamprima. South Park je dobro prikazao kako je glupa publika koja obozava Twilight sagu. Uzas. A da ne komentiram glavne glumce. Ova mala glavna pravi facu ko da je nadrogirana drolja. Jel sam ja jedini koji to vidi?? Da ne pricam tek o Robertu il onom malom prljavom ciganu vukodlaku. Pa gdje ovaj svijet ide kad su oni pojmovi ljepote?? Jel itko ikad cuo za Intervju s Vampirom? Helou? Publika koja gleda Sumrak ocito nije bila sposobna ni prozvakati ultra komercijalnu teen Buffy (pretpostavljam da se 90% njih nije ni rodilo kad se Buffy vrtila na Tvu) a kamoli tek ijedan ozbiljniji film o vampirima. Fanovi sumraka sve neke male šminkerice od 12 godina, sramota!
  • #2
    0 0

    postova:144
    imba @ 21.12.2009. 16:27

     ovaj  je film zapravo toliko loš da niti ne zaslužuje komentar.

  • #3
    0 0

    postova:3
    panatrax @ 21.12.2009. 19:05
    lund slažem se....
  • #4
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 22.12.2009. 1:03

    Ja ne mogu vjerovati da sam našla ljude istog mišljenja..aaaaaaaaaaaa...Ja sam valjda jedina cura koja ne voli sumrak i ponosim se time, vjerujem da ima neke čari u tome, ali očito su to krivo prenjeli, vjerujem da je knjiga daleko bolja, ali ovi filmovi s užasnim efektima i "sexipilnim" glumcima s golim poprsjem...

    Nadam se da se fanovi neće naljutiti na mene, kao što su dosad.....

    BTW- nisu samo 12-godišnjakinje u pitanju, vjeruj mi, što je najgore to su stariji ljudi...

  • #5
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 22.12.2009. 1:37

    ma meni je to toliko jadno da nisam trailer do kraja pogledo, ni od prvog a kamoli jos i drugog djela...

    i dobro vam ova cura kaze, nisu to samo 12godisnjakinje, ima ih nazalost i starijih...

    moje 4 prijateljice sto su samnom isle u srednu obozavaju to, 2od njih su i sve knjige valjda procitale a imaju 19god...a ima ih jos starijih...tuzno...12godisnjakinje nemogu ni optuzit za ista nit im zamjerit nesto, mozak im je jos nerazvijen i ko spuzva je, lako upija takva sranja al ovo iznad...neznam...

  • #6
    0 0

    postova:26
    lund @ 23.12.2009. 3:29

    Da, istina, na zalost puno stariji ljudi su veliki fanovi tog smeca koje se zove Sumrak.

    Moja prijateljica od 21g isla je 3 puta i kino gledati kad je izasao prvi dio.. Pa uzas.

  • #7
    0 0

    postova:11
    mariola @ 31.12.2009. 18:27
    I još jedno kritičarsko mastrubiranje, sada već slavnog Dragana ( da li ovaj image sa slike istoga štuje Vjeku Sliška ili Keanu Reavesa u Matrixu, ostaje mi nepoznanica). U svakom slučaju, u recenziji ovog filma, osjeća se početna predrasuda istoga kako prema djelu, tako i prema svim možebitnim fanovima istog. Osobno se ne smatram takvim, imam 30-ak godina, nisam pročitao knjigu, niti neću, ali ovaj film ocjenjujem sasvim dobrom filmskom zabavom. Naravno, nije riječ o remek.djelu, ali ocjena koju nam predlaže recezent prije upućuje na neki "hit" sa Michaelom Parreom u glavnoj ulozi nego na film o kojemu je riječ. A riječ je o sasvim solidnom ostvarenju koje uspješno spaja mitove sa futurizmom te stare obrasce romeo-julijanske zabranjene ljubavi. Mladi, relativno nepoznati glumci sasvim su solidni u svojim rolama, a specijalni efekti katkad vas zadrže bez daha. Tinejđerski duh cijeloga filma može biti pomalo i iritantan kao i cjelofilmska depresija mlade Belle, no to ne znači da je film loše napravljen. Naprotiv. Ocjena: 7/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala