Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Izabran Geralt od Rivie
Henry Cavill će igrati glavnu ulogu u nadolazećoj Netflix seriji "The Witcher"

Izabran Geralt od Rivie

1
  • #1
    2 1

    postova:1130
    mario @ 5.9.2018. 18:19

    Approvam. Čim je glumac ovakvog kalibra angažiran za glavnu ulogu odmah mislim da ovo nije samo neki "whatever" projektić i da ciljaju popunit prazninu koja će nastat nakon GoT-a.  Cavill je čak i veliki fan Witcher svijeta, nije onako fejk već se baš u jednom intervjuu vidi da zna što priča a to mi je odmah ogromni plus. 

  • #2
    2 0

    postova:1130
    mario @ 14.9.2018. 13:10

    Ni meni nije jasna ta odluka tako da se nadam da je fejk. Ciri nije samo random lik i njeg izgled je bitan za priču tako da će morati cijeli lore mjenjati a onda nam propada i cijela priča kako liči na Geralta.

  • #3
    3 0

    postova:1130
    mario @ 14.9.2018. 17:22

    Potpisujem sve što si rekao jer i meni to najviše smeta, ako kažeš da ti ne paše takva odluka odmah te proglase rasistom.  I kako ćeš onda ti tu raspravljati kad je svaka rasprava odmah u startu gotova. Mogu se kladit da ako sad Ciri bude bijela ili kako u knjizi piše "ashen
    white complexion and large impetuous green eyes" da će po twitteru biti rants i "racists fans ruin everything".

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala