Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Trailer za It’s Always Sunny in Philadelphia
Banda ide na predavanje o seksualnom uznemiravanju u 13. sezoni kultne serije

Trailer za "It’s Always Sunny in Philadelphia"

1
  • #1
    0 1

    postova:1130
    mario @ 23.8.2018. 21:52

    Trailer ludnica. Mac je konačno postao beefcake (grease = ready),  Charlie je Kramer a i izgleda da će biti neki nastavak Wade Boggs epizode (RIP). A kontam da Dennisa namjerno nisu pokazali  jer će vjerojatno izletit random u jednoj od epizoda.

  • #2
    0 2

    postova:1
    mawwan @ 24.8.2018. 8:36

      I cheered on this couple. I'm very good at it. For me, it's fun to cheat. And I keep track of who he is competing with. I like to go to it.                 Gclub

  • #3
    0 1

    postova:1130
    mario @ 24.8.2018. 13:30

    Ili to idu kao Friday the 13th foru, pošto je 13 sezona.

    Ja sam skroz neodlučan što se tiče "Dennis je serijski ubojica" teorije. Iz sezone u sezonu je sve više dokaza da je Dennis full on crazy ali možda nas hoće zeznut i na kraju bude nešto skroz random A ne bi se čudio da se Dennis vrati u Philly nakon što se "rješio" obitelji i da nam tu ubace bubu kako ih je eliminirao XD

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 24.8.2018. 20:01

    Vrh :D Frankova transformacija je isto čista petica, dovoljno je gledati njegovu frizuru iz sezone u sezonu... bio je scummy odmah u startu ali sa njima je postao baš the worst. U biti svi koji im se približe samo nastradaju (Cricket najbolji primjer)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala