Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nova serija ''Kad susjedi polude'' na Novoj TV
"Ljudi obično otkrivaju svoju pravu prirodu kada štite svoje interese" od 28.svibnja na Novoj TV

Nova serija ''Kad susjedi polude'' na Novoj TV

1
  • #1
    1 1

    postova:23
    bbking11 @ 21.7.2018. 22:51

    Ovako glupu seriju mogu samo hrvati snimiti. Dno dna.

  • #2
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 22.7.2018. 9:30

    ...hrvati ovo hrvati ono....idi bre, snimi ti nešto, (nisam ni gledao, vjerovatno ne valja...), po meni imali smo par konja za trku: vaši i naši 3,stipe u gostima 3,4 a neke epizode i 5, zakon3,4 ;nedjeljom ujutro subotom uvečer 4,...ali u zadnj vrijeme ...ćorak....premalo se snima i nikakoda ispliva neka kvaliteta. Ono što nesmijemo jest imitirat srpske ili bosanske serije, jer onda ispadamo još gori....Mora bit teško snimit dobru humoritičnu seriju koju će većina gledat u ovo moderno doba....scenarij,glumci, režija itd.....a onda i predrasude poneka pokose trud.....ukratko ,treba puuuno snimat a za to treba puuuno para, a mi radije djelimo pare na politiku i žute magazine ....prrrd

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala