Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Orky je pobjednik Big Brother Hrvatska 2018.
Bjelovarčanin Antonio Orky Orač pobjednik je devete sezone Big Brothera, koji kući odnosi novčanu nagradu od 371.000 kuna!

Orky je pobjednik Big Brother Hrvatska 2018.

1
  • #1
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 7.5.2018. 10:49

    Ajde da je i ta mentalnovizualna tortura završila... Nikad nije bio gori kontinuitet na hrvatskoj televiziji, od ovog serijala BB...

  • #2
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 7.5.2018. 11:55

    Zasad....bwahahahahahahahahaha...

    zasad....

    p.s. jel se još ikome ova slika gore čini malo "diktatorski"...ok, lik je osvojio 371.000 kn, a ne državu xD

  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 8.5.2018. 11:15

    Ma joj... ne čini mi se nikak. Najiskrenije, rastužuju me ovakvi televizijski formati. Spoznaja da postoji potražnja za ovakvim emisijama, a da postoje i ljudi koji su savršeni kandidati za njih; jako me rastužuje i deprimira. Ja se okružujem pametnim i dragim ljudima; biram si društvo i u njemu se uglavnom krećem. Ne boravim puno u javnim prostorima, javnom prijevozu i slično i doticaj sa prosječnim hrvatskih građaninom imam uglavnom preko televizije i interneta; gdje isto biram sadržaj, ali da bih došla do onoga što mene interesira moram proći velik put preko sranja, smeća, negative i gluposti. Ono što doživljavam je poražavajuće i vrlo pesimistično. Moglo bi se reći da je hrvatski prosjek po mnogim bitnim kriterijima nešto s čime ne možemo biti zadovoljni niti sretni, niti ga mi, pojedinci, možemo puno dizati, pogotovo ne dovoljno brzo da doživimo promjene... Zakon velikih brojeva radi protiv nas.

  • #4
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 8.5.2018. 21:17

    @yuma, mislim da trebaš otići negdje daleko, npr. u najusamljeniji kutak Meksika, gdje ne samo da nema reality emisija, nego ni televizije.

    Šalu na stranu, slažem se, zaista je teško preskočiti išta „reality“ ovih dana kada čovjek gleda tv ili surfa Internetom. Ta popularizacija vojaerizma je zaista da se čovjek zapita kamo sve ide. Nisu ni društvene mreže poput Facebooka ništa drugačije.

    Nekako imam feeling da su te reality emisije više bijeg od razmišljanja i depresije društva...premda i ja volim pogledati neke, npr. Pawn Stars (pa makar bio fake poput Severininih usana).

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala