Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tom Hardy je Venom
Epski antiheroj iz svijeta Spider-Mana u kina stiže krajem ove godine, a danas imamo prilike vidjeti prvi teaser trailer

Tom Hardy je Venom

1
  • #1
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 9.2.2018. 22:02

    No da...barem poster izgleda cool?

    p.s.

    otkad Venom ima telekinetičke moći ili sam nešto propustio?

  • #2
    2 0

    postova:1130
    mario @ 9.2.2018. 22:31

    Meni isto nije bilo jasno zašto auti i monitori lete... možda je to kao neko zvučno oružje koje koriste protiv Venoma?

  • #3
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 9.2.2018. 22:56

    E može biti....mene je naj zbunila ona scena gdje Hardy kao rukom gurne sve u uredu...možda je ovaj Venom i Jedi :D SW crossover!

  • #4
    2 0

    postova:1130
    mario @ 10.2.2018. 1:11

    Ja nisam baš  nešto optimističan u vezi filma, teaser mi je fora ali sve nekako predviđam da će ići na sigurno.

    Lik koji se bori s traumama, hoću-neću veza sa simbiotom do zadnjih 10 minuta kad se ujedine i našutaju sve, na samom kraju on šeta ulicom, čuje se hrapavi voiceover "blah blah blah... we are Venom" (ili se može pojavi čak i Spider-Man pa baci neku foru da publika skoči na noge i pomisli kako će se sve to razviti u neku epsku priču).  /endrant Smije se

  • #5
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 10.2.2018. 22:32

    Tako se čini...mislim, sama ideja mi je čudna, ali mogu zamisliti to kao neki hororac možda...no po traileru izgleda da će biti neka generična akcija. Solo negativac film/strip mi nikad nije bio baš nešto zanimljiv koncept bez heroja koji mu se suprostavlja, but that's just me...

    Možda bude baš kako kažeš, ubace komadić Spider-Mana, ali doslovce i na samom kraju... prikažu njegovo stopalo u close-upu u zadnjoj sceni, slijedi crni ekran i eto f*ck you gledateljima :P

  • #6
    1 1

    postova:20
    regularjohn @ 11.2.2018. 9:58

    ...Venom nije negativac...

  • #7
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 11.2.2018. 12:22

    A točno...zaboravim da su radili svašta s Venomom, od različitih "domaćina" do različitih verzija, no ostao mi više u pamćenju radi neprijateljstva sa Spider-Manom.

  • #8
    0 1

    postova:49
    bruce_lee @ 6.3.2018. 22:32

    Ovo me živo zanima, ponajviše zbog hardyja, jer mi se sviđa njegov lik i djelo.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala