Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Hoće li Mel Gibson režirati nastavak Suicide Squada?
Gibson se navodno već nalazi u pregovorima sa Warner Bros.-om za nastavak antiherojskoj filma "Odred otpisanih"

Hoće li Mel Gibson režirati nastavak "Suicide Squada"?

1
  • #1
    0 1

    postova:108
    lukas abramović @ 17.2.2017. 14:03

    Malo bolja priča nego u prvom filmu, neki karizmatičniji negativac i još malo dotjerati Harley i Deadshota, i sljedeći film će vratiti DC Extended Universe na pravi put, osim ako neki film to ne napravi prije njih, u što se iskreno nadam. Ali isto tako se nadam da Zack Syder neće zasrati Justice League kao što je BvS, i da Wonder Woman opravda moja visoka očekivanja.

  • #2
    1 2

    postova:1130
    mario @ 17.2.2017. 14:44

    Meni je Batman bio razlog za optimizam ali kad vidim sapunicu sa redateljem ni to mi više nije nešto pretjerano napeto. Što se Mela tiče, ista stvar... nekako to vidim više kao nekakav tease "gle Mel Gibson režira DC film, baš smo cool", nego kao nekakav konkretan pokušaj da se nešto promijeni. 

    Nadam se da sam u krivu i da će Mel, ako zaista bude radio na filmu, imati slobodne ruke da radi sa SS šta god hoće.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala