Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Filmska kritika: Deadpool
'Deadpool' nema ništa što drugi već nisu napravili pametnije, bolje i koherentnije

Filmska kritika: Deadpool

1
  • #1
    1 1

    postova:277
    marlonbrando @ 3.3.2016. 19:21

    Kaže ovaj kritičar: ''Možda je s Deadpoolom problem u meni.''

    Najiskreniji komad kritike koji sam čuo u posljednje vrijeme. Da, problem je u tebi. ;)

  • #2
    3 1

    postova:1
    bijele plastične sunčane @ 3.3.2016. 21:55

    Isuse samonikli Kriste, koja grozno, pretenciozno napisana recenzija... O ovakvom sakaćenju hrvatskog jezika Deadpool i Creasy iz Man on Fire (2004) mogu samo sanjati.

    Ali da, Deadpool nije ništa neviđeno, niti je išta tako posebno, no hej, zabavan je. Ne kao ova izdrkotina, ali zabavan.

  • #3
    2 1

    postova:1
    mrav074 @ 3.3.2016. 22:10
    Kriticar: osoba koja nema maste ni ideja za napravit nesto kreativno, pa pljuje po tuđim uradcima
  • #4
    0 1

    postova:3
    robertbr @ 4.3.2016. 11:28

    Moja recenzija - https://goo.gl/GrZBcY

  • #5
    0 1

    postova:3
    robertbr @ 4.3.2016. 11:32

    Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali ovo je potpuno promašen tekst. Pitam se jeli autor stvarno upoznat s materijalom koliko tvrdi, a na trenutke mi je bilo upitno i jeli uopće pogledao film. Najdraži dio teksta mi je u kojem kaže kako je Ryan Reynolds "odabran" za Deadpoola.

  • #6
    0 1

    postova:9
    rene kosinsky @ 4.3.2016. 18:11

    Ako se mnogim kritičarima i gotovo svim fanovima svidio film, onda je stvarno problem u tebi. Ja nisam upoznat Deadpool kao ti, ali ja sam film pogledao dvaputa. Znam da oni nisu sad izmislili nešto novo, film prati provjerenu formulu, ali malo na drukčiji način i mislim da je R-Rating uveo malo svježine, jer stvarno ne volim kad na kraju su svi najmoralnije osobe ikad. Ovaj je jednostavno svojeg neprijatelja ubio, to je to, a ne sad držati mu neka predavanja kao inače. A što se tiče toga da je najveći problem filma njegov izgled, samo se stavi u njegovu kožu. Jednog dana se probudiš i izgledaš kao on, totalno osakaćen, ne bi te uopće to smetalo? Samo bi to prihvatio i nastavio dalje? Moš mislit...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala