Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Neobuzdani Suicide Squad u novom traileru
Warner Bros. nas je počastio potpuno novim scenama za nadolazeći film o superzlikovcima koji stiže u kolovozu

Neobuzdani "Suicide Squad" u novom traileru

1
  • #1
    2 0

    postova:277
    marlonbrando @ 21.1.2016. 10:32

    Jared je sjajan kao Joker!

  • #2
    2 1

    postova:256
    karter @ 21.1.2016. 12:18

    Koji vražji jared. Margot robbie, margot robbie, margot robbie. Pa vidljivo je po sastavljanju trailera da se akcent stavio na njenu glumu tj. izgled. Cijeli film će provest u kratkim hlačicama, o čemu mi pričamo.

  • #3
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 21.1.2016. 13:32

    obično u trailer-e idu atrktivni prizori povezani u intrigantnu priču...ovo je jadno do boli, sudeći po ovom traileru ovo će biti gledam ako ne zaspim film samo za fanove, što će reći vrlo malo publike......dobro, ja o toj  "grupi" ne znam baš ništa, ali ipak, dovoljno sam trailera pogledao da mogu izvesti zaključak, ili je ovo obrnuta psihologija kod izrade istog...a i čini mi se da je autor osvrta na trailer gledao nešto drugo?? nevjerovatno!eksplozivno!neobuzadno!?????????

  • #4
    4 0

    postova:416
    taurus @ 21.1.2016. 14:41

    Trailer je fantastičan.Dobili smo dodatni uvid u likove(predstavljeni su,takoreći,u kratkim crtama za one koji nisu upoznati sa stripom) a intrigantnost trailera se ogleda u tome što možemo samo nagađati o kakvoj "nemogućoj" misiji,je riječ kao i kako se u sve to uklapa Joker koji,sasvim sigurno nije član "ekipe".Smisao trailera za strip filmove jeste da nam predstavi likove,da uvid u njihovu međusobnu dinamiku,pokaže nešto akcije (koja,također,djeluje dobro)a istovremeno da ne otkrije sve ono što nas čeka u filmu.U svakom slučaju,ja sam vrlo zadovoljan,likovi su kao preslikani iz stripa,Harley je super,Joker djeluje kao istinski psihopata a odlično izgledaju i Smith i J.Courtney kao Cap.Boomerang

    Joker

    Katana.

    Harley

    deadshot

    boom

    croc

    diablo

  • #5
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 21.1.2016. 18:12

    Ovo nije pokušaj stvaranja neke vrste Avengersa, ovo je DC-jev Guardians of the Galaxy.

    Očekujem puno dobrog humora, iz viđenoga su zlikovci vizualno savršeno pogođeni, glumci su već dokazani, dok sve ostalo otpada na priču. Priča mora biti dobra i vjerujem da DC neće puno pogriješiti.

    Poanta ovog filma je razlikovanje lošeg od zločestog. Squad je samo skupina loših ljudi, dok zlo leži u priloženim korporacijama s kojima će se oni boriti...

  • #6
    2 0

    postova:1130
    mario @ 21.1.2016. 20:12

    Ja sam sa Taurosom, trailer me je oduševio, ali i dalje mislim da je varanje napraviti cool spot za Bohemian Rhapsody.  Smije se  Drago mi je da smo malo i drugi likovi dolaze do izražaja pogotovo Captain Boomerang...  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala