Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sve za lovu

1
  • #1
    2 0

    postova:1962
    aya @ 11.7.2015. 23:54

    Dakle, nisam dala 1/10 iz čistog razloga što nisam imala živaca ni želuca odgledati OVO do kraja. Taman kad sam pomislila da teško nešto može biti jadnije od romantičnih komedija Jennifer Aniston, pojavila se Katherine Heigl sa wannabe crimi/cop/tough girl imidžem, koji joj stoji kao merkatu perika. I još se sjetim da je žena demonstrativno napustila Grey's Anatomy, jer je bila uvjerena da je prevelika zvijezda.....A o tome da uopće ne zna glumiti, neću niti počinjati.

  • #2
    0 0

    postova:17
    biokovo @ 19.2.2022. 22:35
    Haha Nisam imao pojma da je glumila u toj seriji tj. Nisam povezao dok nisi spomenula. Sjecam je se iz jednog film sa Seth Rogenom. Tu je bila ok, a ni ovdje nije tako lose ispalo kako si ti opisala. Ali eto nije ti sjelo. Inace taj naziv"romanticna komedija se pojavio krajem 90ih i tada je bio besmislen ali ipak je bilo par filmova na koje se mogao primijeniti. Ovdje to bas i nema neke veze sa romantikom. Obican zabavan film, sa nekom tematikom akcijskog istrazivanja. Tebi se ne svidja (mozda zato sto je napustila seriju) 😉, a meni i nije tako los, iako mi odnos izmedju dva glavna lika (ona i njen bivsi muz) nikako nije legao. Nije dramaticno, a nije ni smijesno. Ostatak filma mi nije los, ima zabavnih dijaloga
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala