Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Terminator Genisys

1
  • #1
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 9.7.2015. 21:19

    Stara priča ispričana na novi način.

    Tako bi ja opisao najnovijeg Terminatora.

    Očekuje vas put kroz vrijeme, vremeplovom dakako, pokušaji promijene budućnosti, te ovisno o ishodu nekoliko alternativnih mogućnosti.

    3D predstavlja užitak gledati ovaj film na jedan drugačiji način, ali ništa što već niste vidjeli nećete vidjeti, ali će te realističnije doživjeti taj "mogući" svijet. 

    Zanimljivost u filmu su smartphoni koji imaju na sebi OS Win8.1 koji zapravo predstavljaju Genisys, dakako radi se o Microsoftovim Lumijama.

    Uglavnom nećete biti razočarani ovim filmom, mlađi naraštaji će biti oduševljeni ali i zastrašeni mogućom vizijom budućnosti.

    Obzirom u kakvom "naprednom" tehnološkom vremenu živimo ne bih se iznenadio da se ovako nešto dogodi. 

    Jer ako date robotu mogućnost da na temelju prikupljenih podataka sam procijeni i reagira na potencijalnu opasnost s pravom se proteže pitanje: što bi bilo kada bi roboti procijenili da su ljudi za njih najveća opasnost?

  • #2
    1 0

    postova:45
    crocop97 @ 9.7.2015. 21:30

    Kao veliki fan prva 2 dijela odbijam gledat ovaj cgi pg13 bullshit za tinejdžerke

  • #3
    2 0

    postova:66
    mightywez @ 18.9.2015. 21:39
    Kakvo je ovo smece od filma ja nemogu vjerovat. Inace sam fan terminatora ali ovo je glupo do boli.
  • #4
    1 0

    postova:20
    berlinci @ 28.9.2015. 16:10

    Sta uradise od Terminatora. Film koji sam sa nestrpljenjem cekao i na kraju se razocarao. Nula. Ko nije gledo preporuka da i ne gleda.

  • #5
    1 0

    postova:80
    cor @ 29.9.2015. 10:06

    bućkuriš koji pretenciozno želi postati broj tri 

    apsolutno ništa novo, vrijeme bi bolje bilo iskorišteno da sam pogledala jedna od prva dva

    preporuka, NE GLEDATI

  • #6
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 3.10.2015. 18:58

    poigravanje putovanjem kroz vrijeme dovelo je do prave zbrke, a stalni pokušaji likova u filmu da objasne i daju smisao svemu samo je unijelo više besmisla, ako je to moguće...ovaj film kombinacija je svega već viđenog u nešto drugačijem aranžmanu, tehnički bogatija ali siromašnija u svakom drugom pogledu...a i  Arnijev naglasak je već stvarno passe...

  • #7
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.3.2017. 17:18

    Evo ga i na Novoj tv - subota 21.25.

    Svakako preporučujem pogledati ljubiteljima ovih filmova.

    Još bih dodao da je ovaj Terminator upravo to što je Terminator 5.

    Evo i poredak Terminatora prema mom mišljenju, od naboljeg prema manje boljim Cool

    1. Terminator 2

    2. Terminator

    3. Terminator 5 Genysis

    4. Terminator 3

    5. Terminator 4

  • #8
    0 1

    postova:131
    void @ 26.7.2017. 20:04

    Izvrstan film i analogija na Gnjoogle i njihov creepy ANDROID (hello?!) s milijardama sedatiranih sljedbenika...

  • #9
    0 0

    postova:6
    selen77 @ 25.9.2017. 12:38

    Dakle, ovo je jedan od onih serijala koji su u početku uspješni, pa forsiraju dalje dalje dok skroz ne zeznu...

    Prva dva nastavka su mi vrh, ajde i 3. je još koliko toliko okej, ali sve poslije toga....Nope.

    Emilia kao Sarah me nije baš oduševila, kao Sarah kod mene može proći jedino Linda.  Bolje bi mi bilo da sam jednostavno preskočila ovaj nastavak.

  • #10
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 4.12.2017. 13:33
    Srednja zalost.Ni blizu starim terminatorima.Pg-13😖😖.Film za malu djecu.Jedino me odusevila Emilia Clarke. 6.6/10
  • #11
    0 0

    postova:27
    zvr @ 28.3.2020. 20:36
    Tipično hollywoodsko smeće: ama baš svaki SF film koji se poigra s alternativnim tokovima vremena upadne u logičku zbrku iz koje se nemoguće izvući te na kraju sva logika naprosto nestane. No redatelje koji to zbrljaju nije niti briga, jer to su redatelji spotova koji i ne znaju ništa drugo nego nizati akcijske sekvence.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala