Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tko preživi, pričat će

1
  • #1
    1 0

    postova:711
    gordan @ 3.7.2015. 3:01

    Knjiga je fora a koliko vidim po traileru film je preslika knjige, sad koliko to funkcionira nemam pojma, nisam gledao još, a i pitanje hoću li ikad. Ted mi je bezveze, očekivao sam brda i doline a dobio lošu kopiju serije Wilfred koja me isto nije zadržala duže od par epizoda.

  • #2
    4 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 3.7.2015. 11:46

    meni je osobno bio zabavan film. nisam previše očekivala (zapravo, očekivala sam da će bit užasan) tako da sam se pozitivno iznenadila. (ok, možda je pomogla i određena količina pive u sustavu :)) film je blesav i ima pomalo infantile fore, tako da ako netko traži neku veliku umjetničku vrijednost i dubinu jako će se razočarat. ne očekivat previše i bit će ok ;)

  • #3
    5 2

    postova:197
    silkycoco @ 3.7.2015. 12:46

    Ja sam bila spremna na infantilni humor i očekivala sam gluposti i valjanje od smijeha zbog takvih fora, ali nažalost ugasili smo nakon 15 minuta jer nam je bilo negledljivo (nismo konzumirali pivu).

    Tako da probaj pogledati, za svaki slučaj pripremi pivu.

  • #4
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 12.12.2015. 21:18

    Zaobići ovo smeće od filma u širokom krugu.

    Ovo nema veze s komedijom, ma nema veze baš s ničim... Ja odustao nakon cirka 23 minute, inače u 99% slučajeva svaki film pogledam do kraja, ali ovo nisam mogao.

  • #5
    2 0

    postova:93
    malo @ 13.1.2019. 0:24

    Sviđa mi se. Volim ovakav tip humora.

  • #6
    3 1

    postova:92
    ichglotztv @ 13.1.2019. 0:40
    Film i nije tako loš. Naravno, od MacFarlanea nije očekivat ništa ozbiljno. Film je parodija na vesterne i obiljno koristi te elemente: *(spoiler alert) špicu sa "vestern-fontom", fotografije prepoznatljivog krajolika, glazbu, široko nebo okupano žarkim bojama zalaska sunca. Tu su obligatorne teme: autsajder osvaja zabranjenu ženu i pobjedjuje (ubija) zločinca, glavni junak ima svog vjernog prijatelja, salunska tučnjava, potjera na konjima, indijanci, ... * Sve to je fino upakirano u dinamičnu priču na MacFarlaneov način: dijalozi kao da su iz moderne rom-com, toilet-humor, sprdnja s vestern-klišeima. I upadice iz drugih filmova *(spoiler), Doc Brown je i ovdje zabasao*. Na okupu je ekipa respektabilnih glumaca koji su odlično odradili posao. Naročito su mi dobre scene s MacFarlaneom i Theron, njihov dijalog kao da ne dolazi iz scenarija već improviziraju na licu mjesta i usput se odlično zabavljaju. Film ima nekoliko trenutaka gdje sam se glasno nasmijala, toliko su blesavi. I onda ubaci neku političku nekorektnost, koja je nekim čudom prošla hollywoodsko čudoredje, i finu satiru na dnevnopolitičku temu. Bučkuriš, a opet nekako smislen. Ono zbog čega sam umalo odustala od gledanja su "kratak predah od filma"-reklame koje se na rtl-u ubacuju ca. svakih 20 minuta - taman kad uhvatiš ritam filma unese ti se Andol u lice. You gotta be frickin' kiddin' me!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala