Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bilo jednom na Divljem zapadu

1 2
    5 1

bearfoot @ 12.1.2016. 11:21

zanimljiva je ta sugestivna Morricone-ova muzika. kako može zamijeniti riječi...u njegovom slučaju muzika govori više od tisuću riječi...obično u filmovima bude muzika više autora koja svaka na svoj način daje doprinos slici i radnji, ali ovdje....genijalno...

1 0

perica jokić @ 12.4.2017. 20:56

Obavezno pogledati!

0 0

jperica @ 15.4.2017. 17:31

Ovdje nalazimo Charlesa Bronsona u ulozi bezimenog osvetnika po imenu Harmonika, a Henriya Fondu kao plavookog ubicu, mrtvačkog izraza lica, Frenka. Uvod, u kome Woody Strode, Al Mulock i Jack Elam čekaju voz dok im dosađuje muva i voda koja kaplje, prava je bravura bazirana na sitnim detaljima, u fascinantnoj količini vremena u kojem se ništa ne dešava prije nego što Bronson stigne na obračun koji pokrene cio film. Ovo je vestern koji osvaja poene i dužinom i širinom. A sve prati sjajna muzika Enija Morikonea. Čista desetka!

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala