Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

To dolazi

1
  • #1
    1 4

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 3.6.2015. 0:31

    Previse sam ocekivao. Solidan film. 

  • #2
    2 2

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 3.6.2015. 14:45

    Ovo čak nebi nazvao hororom,2-3 scene su strasnije i tjt. Cojnuring je dosta bolji.

  • #3
    2 3

    postova:14
    easyrider @ 27.6.2015. 23:11

    Mene je film stvarno iznenadio... prava je rijetkost naići na dobar horor koji je sniman u zadnjih nekoliko godina...preporućujem

  • #4
    0 3

    postova:256
    manuel robbery @ 29.6.2015. 22:55

    Film ima dosta nelogičnosti koje sada neću navoditi. Priča se mogla mnogo bolje razraditi jer je bilo potencijala. Likovi nisu dovoljno razvijeni a glavna glumica djeluje sve samo ne uvjerljivo.

    Solidan film, koji je po tome koliko je strašan definitivno izdvaja od mora trasha koje izlazi zadnjih godina, ali definitivno ne radi se o iznadprosječnom filmu. Da zaključim, solidan film koji je imao potencijal da se pretvori u odličan ali zbog nekih stvari nije. Puno više mi je legao Dead End, kada se radi o filmovima sa slićnom tematikom.

  • #5
    4 1

    postova:128
    mario1505 @ 30.6.2015. 12:51

    Film mi je bio dobar. I inače volim filove sa sporom radnjom i likovima koji nisu prelijepi mišićavi modeli.

    Koji antidepresiv ne bi bio zgorega za atmosferu, ali sve u svemu dobar filmać, u usporedbi sa većinom "horora" koje štancaju zadnjih godina.

  • #6
    5 3

    postova:1090
    yuma @ 30.6.2015. 13:11

    Ne kužim taj film... o čemu je tu riječ? Mislim ideja je ok, ali to meni nije nikak izvedeno... U dijelovima je trashy smiješno (al ne na dobar način), onako je trash, blesavo... Produkcija je ok, ostalo je bezveze...  SPOILER slijedi...

    Jel riječ o spolnoj bolesti, o grižnji savjesti? Što je to što ih prati?

    Uglavnom, ne znam, dajem mu 5/10, stvarno mi je film bio bacanje novaca (gledala u kinu)

  • #7
    4 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.9.2015. 16:09

    ako je nešto uspjelo u filmu to je taj retro štih horroa 70-80-tih...najbolji dijelovi filma su sint muzika i vožnja ulicama...a čitajući komentare ne mogu se oteti ideji  "spolne bolesti" kao "strašnog" dijela filma....Smije se

  • #8
    2 6

    postova:2
    torg @ 3.3.2016. 13:54

    Zaobidjite ovaj film u sirokom luku,nula bodova ,ne mogu da vjerujem sta sve ljudi snime ,fuj na kvadrat ,brisem ga iz videoteke 

  • #9
    2 2

    postova:101
    xxx333 @ 5.3.2016. 23:03

    Nije me baš oduševio ovaj fim. Radnja nije loša ali filmu fali horor atmosfere i strašnih scena. Al ajde bar je glazba dobra. Najgore od svega je to što su mogi napravit prilično dobar horor film.

    FILM DEFINITIVNO NIJE ZASUŽIO 97% NA ROTTEN TOMATOESU.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala