Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pobješnjeli Max: Divlja cesta

1 2 3 4
  • #16
    5 5

    postova:8
    kuvi @ 16.7.2015. 22:12

    Žali Bože bačenih novaca za kino, katastrofa od filma.

  • #17
    1 7

    postova:1473
    buffalobill @ 17.7.2015. 11:50

    nekako previse teskih rijeci pada kod ocjenjivanja ovog filma,mogu shvatiti razocaranje glavnim glumcem,ali meni je to kvalitetom primjeren nastavak serijala,u duhu vremena,tehnoloskih novotarija i mogucnosti
    siguran sam da medu vama ostrim kriticarima ima dobar dio onih koji gledaju serijal o meduzemlju,a to vam je tu negdje (izmisljanje rijeci,pojmova,mjesta,nesuvisle konstrukcije recenica) s tim da ja ovaj potonji ne mogu gledati,a maxa sam odgledao bez problema

  • #18
    1 3

    postova:8
    hope1404 @ 19.7.2015. 17:01
    Dost dobar filmic , nije me razocarao ni malo..ocekivala sam uzas a ugodno se iznenadila :) 7,5/10
  • #19
    5 6

    postova:2916
    gorlock @ 19.7.2015. 17:20

    Dosta su različita mišljenja oko ovog filma.

    Mene nije baš oduševio,  srećom nisam išao u kino (a mislio sam) gledati ga, bilo bi mi žao utrošenog novca.

    Rekao bih da ovaj Mad Max nema baš ništa s prethodnicima.

    Bolje da se zvao recimo "pobješnjeli XY" bio bi možda zanimljiviji jer bi se radilo o nekom novom liku. nekom novom svijetu.

    Osim imena Max ovaj film teško je povezati s ranijim nastavcima.

    Besmisleni apokaliptični svijet, jurnjava, pucnjava, ponešto odvratnih perverznih scena, juri vozilo u jednom smjeru, pa natrag.

    To je ukratko sažetak ovog filma. 

    Kada bi ovaj film gledao kao neki novi film, neki novi junak još bi mu i dao prolaznu ocijenu, ovako ću reći jako loše 3/10.

    Bolje da ga nisam niti gledao, jer to nije Mad Max kakvog smo navikli vidjeti.

  • #20
    1 4

    postova:66
    mightywez @ 23.7.2015. 0:21
    Svaka cast, to sam i ja isto pomislio a ti si bolje rekao. Ljudi pljuju po stvarima u fury roadu koje im se svidjaju u prva dva nastavka. Realno meni je film fora posto me podsjeca dosta na drugi dio koji mi je mozda i najdrazi u serijalu.
  • #21
    4 3

    postova:2527
    bearfoot @ 23.7.2015. 14:14

    na stranu osobna percepcija priče i filmova...nemate pojma.....malo se informirajte, to danas nije teško, prije nego pišete gluposti...nhf.....iako je to vaš pogled na film i ne bi me trebao dirati, MM je svetinja žanra zasluženo....mad max je duuuugo bio u guinness-ovoj knjizi rekorda kao najprofitabilniji film, globalno je skrenuo pažnju na australsku produkciju i omogućio procvat njihove, pokazalo se, vrijedne i zanimljive i bogate filmske industrije a i rođena je jedna od najvećih filmskih zvijezda svjetkog filma, dakle doslovce su filmovi pomakli granice filmske industrije...mislim o prva dva filma...utjecaj filma, ne samo na filmsku kulturu, je bio ogroman, postavljeni su novi trendovi žanra generalno...ma mislim toliko toga ima za pročitati o filmovima i njihovom momentalnom zvjezdanom stausu a ovaj zadnji jednostavno nije iskoristio nasljeđe...da ne ulazim sad opet u razmatranje filma...trebao sam stati na granicama filmske industrije...

  • #22
    2 3

    postova:2527
    bearfoot @ 23.7.2015. 16:54

    u mom svemiru trfi i mm ne mogu ići zajedno nikako, ni u kom kontekstu pa ni u ovom što pišem. neusporedivo do boli...to što si napisao samo potvrđuje da onaj kome treba objašnjene, isto ne razumije, jer da razumije ne bi mu bilo potrebno...stvarno...i tko tu spominje remek djelo? osim tebe? i tko je rekao da je film loš? ja nisam, so fo, ali ne diraj mi u maxa...Poljubac

  • #23
    5 5

    postova:1130
    mario @ 18.8.2015. 0:57

    Ja sam oduševljen.... nemam zamjerke. Baš mi je sve pogođeno, cure su tough i believable ali opet nisu neranjive, Max nije neki superhero koja sve rješava u pet minuta (ona scena kad da Furiosi pušku so cool). Sad hoću još, jedva čekam nazad u MM svijet. Soundtrack je jednostavno epski, flameguitar lik je nešto najbolje ikad.

    Sviđa mi se što su bad guys isto ljudi, istina da su fast & furious cultisti (so shiny so chrome) ali nisu sad manimals kakvi bi bili u nekom drugom postapokaliptičnom filmu. Bad guys can be bros too.

    Vidim da zamjerate što Max nije tu neki glavni ... ali zašto bi bio? On prvotno i nije htio biti sa njima (Furiousi nije ni rekao ime), Furiosa je ta koja je osmisila čitav plan i izvukla cure iz Joeovih šapa, a očito je da i ima iskustva kad ju je I.J. smjestio za volan War Riga.

  • #24
    2 1

    postova:66
    mightywez @ 18.8.2015. 9:57
    Fukushima Kama-crazy War Boys!!!!
  • #25
    6 1

    postova:242
    rosinante @ 27.8.2015. 14:43

    Film vizualno izgleda stvarno dobro..i to je jedino pozitivno što se tiče ovog filma..po meni ovo nije MM film..Tom Hardy jako loš u ulozi Maxa..ne znam jel do njega ili do scenarija..loše..

    Trebali su film nazvati samo Fury Road i poštedjeti fanove originalnog MM serijala.. 

  • #26
    3 2

    postova:242
    smarkovi @ 29.8.2015. 8:30
    Osobno za mene ova nova mad max inačica je veliko razočaranje.
  • #27
    6 1

    postova:237
    pisatel @ 7.1.2016. 12:08

    Nažalost igrali su na kartu fanova Mad Max-a i napravili nekakav kupus od Tom Hardy-a, "stoke" pa preko onog lika što sa gitarom visi i ne znam što predstavlja i sve do manekenka koje su ovdje nekako uspjeli ubaciti a i puno drugih više ili manje bizarnih stvari...

    Naravno serijal Mad Max-a je očito davno završio sa Mel Gibsonom, a ovaj film se može pohvaliti samo vizualnim i akcijskim efektima i scenama...

    Takvim filmovima se da puno oprostiti ali ovaj je ipak prežilav da bi se prožvakao...

    U originalnim filmovima mi je jedino bilo smiješno što su se borili oko nafte kada je očito da bi čista voda (i hrana) bila daleko rjeđa i potrebnija od tankanja V8 motora u takvim situacijama :)

  • #28
    4 3

    postova:277
    marlonbrando @ 7.1.2016. 13:14

    Georga Millera sam uvijek volio zbog praktičnih efekata, pa mi je drago da i u ovom filmu nema previše CGI-ja. Gledati ovaj film na televiziji/računalu je grijeh - ne može se osjetiti raspon akcije i zvuka. Ta dva elementa nose film, Hardy je bio solidan i prava je šteta što mu scenarij nije ponudio više materijala i prostora.

    Ovaj film me vraća u 80-te, kada su akcijski filmovi bili akcijski filmovi. Bez previše drame i ljubavnih odnosa - čista akcija!

  • #29
    5 2

    postova:104
    filmofil2004 @ 7.1.2016. 20:48
    Mozda nije ovo neki vrhunski masterpiece,ali je odlicna akcija i ima savrseno osmisljen lik Furioze.
  • #30
    2 2

    postova:228
    joker12 @ 16.2.2016. 18:54

    Čidao sam komenatre na ovaj film, dizali su ga do nebesa pa sam ga odlučio pogledati i nisam se oduševio. George Miller je fenomenalno režirao film, malo CGI-a, a više praktičnih efekata (što ja osobno volim), zgodna Charlize theron i Tom Hardy kojeg nemogu ne voljeti. Ali ovaj film mi je jednostavno previše akcije, a premalo priče. Ne shvaćam kako ljudi mogu uspoređivati Toma Hardyja i Mel Gibsona jer su ova dva Maxa potpuno različita. Tom Hardy jedva progovori 10 rečenica u filmu. Film je dobar, ali mi je slabiji u usporedbi s originalnim Mad Maxom.

    8.2/10

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala