Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kad mrtvi zapjevaju

1
  • #1
    3 2

    postova:25
    rpr @ 3.5.2015. 23:13

    Dosta dobra crna komedija. Osjeća se i depresivna atmosfera koja još od 90-tih zahvaća dobar dio Hrvata zbog osjećaja velikog gubitka i nepravde koja im je nanesena - starijim generacijama tijekom razdoblja socijalizma, a mlađim tijekom domovinskog rata.

  • #2
    2 0

    postova:601
    robertini @ 25.5.2016. 16:27

    Uloge života za Vidovića, Gregurića i Utješanovića

    Hahaha, umro sam, al' sam živ! Smije se

    Tipična Papićevska režija, onako kao sa ramena, konačno humorističan film s naše strane kakve Srbi snimaju rutinski, odlična fotografija, divni prirodni pejzaši

  • #3
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 25.5.2016. 18:58

    Crnohumorna crtica o bijednom životu naših ljudi u tuđini čija je glavna osnovica rad, pa smrt, a novac u ovom filmu dobiva krajnje marginaliziranu vrijednost... Volim Papića

  • #4
    3 1

    postova:392
    samuraj @ 25.5.2016. 20:15

    Nebih znao jasno argumentirati zbog čega, ali meni je ovo najbolji hrvatski film snimljen nakon raspada Jugoslavije. Možda zato što od svih naših filmova najbolje oslikava mentalitet malog hrvatskog čovjeka. Malo humora, malo ironije, malo tragedije i puno nadanja u bolje sutra, baš kao i u našim životima. Vidović i Gregurević fantastično su odigrali glavne uloge, a i ostali, posebno Utješanović. Papić je još jednom pokazao da je bio jedan od najboljih hrvatskih režisera. 

  • #5
    1 0

    postova:32
    seronja @ 21.5.2020. 17:56

    "Umra san, al sam živ". Legendarno.

  • #6
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2020. 13:45
    Vidim da su mnogi forumaši našli neku vrijednost ovom filmu, što socijalnu, što povijesnu, što dramsku...ja bih rekao dosadno iritantan početak, dosadan nastavak radnje uz temu na granici gluposti pa i za humornu dramu, nemastoviti neuvjerljivi dijalozi, katastrofalno i gotovo uvredljivo bijedna slika rvata a bome i srba, na nivou loše karikature, "ugroza" 🤣😂 od filma koji može posluziti jedino kao dokaz patetične i jadne naše hrvatske kinematografije...ako taj film, kao što neko gore komentira, oslikava mentalitet "malog" hrvatskog covjeka, onda nije šteta što izumiremo
  • #7
    0 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 23.5.2020. 14:36
    Otkad si ti Hrvat? Ako takvi kao ti izumru onda ce to bit kraj Jugoslavena.
  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2020. 16:53
    👍😘
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala