Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubijte glasnika

1
  • #1
    1 3

    postova:258
    alexije @ 4.4.2015. 16:08

    vrh. poslije the imitation game najbolji film godine.

  • #2
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 20.2.2016. 21:21

    o pa ovo cemo gledati veceras,ako nista drugo zbog sjajnog jeremy rennera (the hurt locker)
    a i  alexije ga preporucuje,usput zna li netko sta je s njim,ima novi account ili ?


  • #3
    0 0

    postova:207
    arina @ 20.2.2016. 23:24
    Film je odličan ali ja ipak nikada neču shvatiti koliko trebaš biti sebičan ili lud da svoje najbliže staviš u životnu opasnost.Puno je takvih,meni ne shvačajučih priča.
  • #4
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 20.2.2016. 23:32

    ima jedna japanska poslovica : "cavao koji strsi treba zakucati " , a opet da nema ovakvih ludo hrabrih ljudi koji su pomaknuli granice sloboda i raskrinkali neke stvari u nasoj usranoj civilizaciji...dugo nisam osjetio ovakvu mucninu nakon nekog filma

  • #5
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 30.8.2016. 9:40

    Odlična gluma! Prilično dobar film s intrigantnom radnjom, očekivanim razvojem događaja i realnim prikazom stvari. Tako je svugdje u svijetu, samo se o tim stvarima baš i ne snimaju filmovi, bar ne uz napomenu "temeljeno na istinitim događajima". 

    8/10 , nedostaje mi još malo; dublji ulazak u priču, više informacija. Ali, s druge strane, dosta vremena je posvećeno novinarevoj obitelji i odnosima pa je to kompenzirano; a da je film išao sa svim u detalje, trajao bi 2,5 sata... 

    Preporuke za gledanje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala