Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kratko sjećanje

1
  • #1
    3 0

    postova:416
    taurus @ 22.3.2015. 21:29

    Suočavanje sa posljedicama tragičnog događaja,koji redefinira život glavnog junaka,osnovna je tema kojom se film bavi dok je kriminalistički aspekt priče (iako bitan u konačnici) ipak u drugom planu.Kvalitet "Lookouta" leži upravo u besprijekorno preciznoj "disekciji" protagoniste,kako njegove prošlosti tako i specifičnog mentalnog stanja u kojemu se nalazi.Radi se o čovjeku,koji nepromišljenim postupkom praktično lišava sebe,vrlo vjerovatne blistave budunćnosti,i ostaje "zarobljen" u agoniji pukog "preživljavanja" svakodnevnice prožete osjećajem krivnje.U tako osjetljivom periodu,kada se praktično bori da iznova pronađe vlastiti identitet i smisao u životu biće stavljen pred izbor - nastaviti putem borbe sa svojim demonima ili dozvoliti da njegova bol i frustracija postanu predmet ekspolatacije.

    J.G.Levitt i J.Daniels su odlični,njihov odnos je vrlo dobro "Izgrađen" i stoga su jasni nam motivi iza njihovih postupaka te stičemo dojam da zaista i pratimo dva "stvarna" čovjeka čiji se životni putevi ukrštaju,spletom nesretnih okolnosti,a ne tek dva glumca koji "odrađuju" posao.Radnja je vrlo tečna a film relativno kratak za dramu tako da nema praznog hoda,sve što nam se prezentira biće bitno u pogledu konačnog ishoda."Lookout" je prvenstveno namijenjen publici koja preferira "manje" filmove bazirane na kvalitetno napisanom glavnom liku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala