Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dva dana, jedna noć

1
  • #1
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 28.2.2015. 7:19

    lijepo sam se naspavao uz ovaj film,hvala onom debelom kriticaru iz dobro jutro hrvatska..

  • #2
    0 0

    postova:53
    bbcdpg @ 1.5.2015. 21:10

    Zanimljiv

  • #3
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 27.4.2017. 19:49

    Kakav film, kakva realna atmosfera, gluma, ufffff, prava kvalitetna duboka drama! 

    Najviše me se dojmila poruka da se svima može sve dogoditi i da je potpuno u redu slomiti se, pasti,  i da je u životu sreća enorman faktor i ako nemaš sreće da imaš sreće,  džabe sve... Svi likovi u ovom filmu su u pravu i nijednome, osim nasilnicima, ništa ne zamjeram! A sad malo detaljnije,  oprez...

    Spoiler: !  da Sandri kolegica nije došla priopćiti da će glasati za nju, ostali bi bez glavne glumice. Ironicno je da je sandrina nesreća dugoročno značila sreću onima koji su se bili spremni odreći dijela svoje dobrobiti ali i da je na kraju Sandra u svemu tome pronašla sreću, iako u potpuno drugom obliku od očekivanog : nasla je toliko dugo traženu životnu snagu, motivaciju i novu energiju.

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.4.2017. 22:42

    yuma, imaš dole opciju "spoiler" (onaj smajlić sa sunčanim naočalama), tko hoće pročitati, jednostavno ju otvori.

  • #5
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 28.4.2017. 14:13

    Znam, međutim, bole oči od bijelog teksta na crnoj podlozi, zato izbjegavam tu opciju u dugim spoilerima i koristim je isključivo za rečenicu-dvije istog...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala