Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Labirint: Nemogući bijeg

1
  • #1
    3 7

    postova:2527
    bearfoot @ 27.1.2015. 12:21

    mada atraktivan, još jedan u nizu teenage bullshit filmova sa iz svakog aspekta besmislenom pričom...iako je iz priče razvidno da autor iste vlada "teoretskim" sociopsihološkim znanjem, ipak je opterečen religioznim katoličkim sranjima, jer nije moguće organizirati trajniju ljudsku životnu zajednicu bez žena, mislim, izolirani mladi muškarci!!!! , pa makar i na testnom poligonu... tehnički dio priče, uzrok prikazane, valjda "očekivane" apokalipse je upravo smiješan, labirint je glupost na n-tu, a i svrstavanje ljudi u grupe vrtlara, drvosječa, trkača, jebača rumene kadulje je već paaaaase i neodrživo...opstanak nakon globalne katastrofe nema veze s civiliziranim običajima i ukalupljenim normama ponašanja već sa zakonom jačeg..opstat će jači, brži, izdržljiviji, suroviji, nemilosrdniji, snalažljiviji, beskompromisni...ne vrijedi ni priča ni film ovoliko riječi...bezvrijedno djelo...

  • #2
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.2.2018. 17:25
    Ne slazem se s ostalim komentarima.Film je dobar iako su 2. i 3. ujedno najbolji film. 7.0/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala