Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sudac

1
  • #1
    2 1

    postova:242
    rosinante @ 18.1.2015. 14:16

    Slaba priča, puno puta do sada ispričana..to što u njemu glume Robert Downey Jr. i Robert Duvall neznatno podiže na kvaliteti filma..tek toliko..Robert Downey Jr. kao da je ostao u nekoj od svojih prijašnjih uloga i djeluje mi sasvim neuvjerljivo..ne znam što je trebalo biti ovo, drama, komedija ili što već ali na kraju je ispalo jedno veliko ništa..ako ne pogledate nećete ništa propustiti, bez obzira što je Duvall nominiran za Oscara..4/10

  • #2
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 25.2.2015. 14:42

    slazem se da gluma downey jr prelazi u karikaturalno,,duvall standarno dobar,ha film je gledljiv,patetika dozirana,ma slab reziser i mozes ga jbt
    nisam pozalio sto sam ga gledao,cak sam ga cijelog zapamtio ,ocjena 7

  • #3
    1 6

    postova:258
    alexije @ 25.2.2015. 16:50

    patetično, nezanimljivo, teatralno silovanje zdravog razuma 2/10.

  • #4
    0 0

    postova:16
    52679e @ 2.11.2015. 20:14

    .

  • #5
    0 5

    postova:2527
    bearfoot @ 16.12.2015. 10:19

    puno prepuno teških socijalnih tema ugurano je u ovaj film, od obiteljskih pa do društvenih a da bi na kraju sve završilo mirno i spokojno, jer eto, ljubav i obitelj jači su od svega...previše forsiranih zapleta i još forsiranijih raspleta na rubu fantastike čine ovo dramom fantastike a ne socijalnom dramom...biser je obrazloženje koje stari daje o blagoj kazni za budućeg ubojicu...iako je trebao biti osnova filma, odnos glavnih likova je ispao najlošiji dio filma zbog neujednačenosti i previše kompromisa iz sata u sat njihovog bivanja u radnji...ne možeš u jednom trenu "životom" braniti neki stav, a u drugom zaboraviti sve to, pogotovo ne na razini odnosa prema osobi...likovi kao što je sudac, s tim svim groznim karakternim osobinama ne umiru okruženi mirom i spokojem u krugu odanih i voljenih članova obitelji osim ako su svi beskarakterni guzičari i beskičmenjaci...ili je ovo sve u filmu "američki način života" i kultura koju ja ne razumijem...samo me nanervirao film...

  • #6
    1 0

    postova:348
    masina @ 10.4.2022. 16:44
    Jedino sto je pateticno su vasi komentari na FILM ovaj koji pokazuje stvarne vrijednosti i emocije iz disfunkcionalne familije u malome mjestu a gdje su imali sve predispozicije da budu nest bolje. Ko nije dozivio ne zna.. uvijek se svoji uspijesi ili ne uspijesi prebacivali na roditelje jer tako prikrivas svoje slabosti u karakteru a i to prebacujes na njih preko genetike i odgoja. Znaci, uvijek je neko drugi kriv za tvoj zivot kakav god da je... Ma fuck off!!! Trgni se, otrgni se i kreni svojim putem!! To i jeste poenta ove price, plus zaboravi ako je neko grijesio, oprosti drugima ali najprije samom sebi! Robert, i jedan i drugi su odlicno odglumili, doprijenili u ovoj drami i prikazali komlekstnost situacije i ko je skonto znace, a ko nije nece nikad iz puritanskih i plitkoumno-iskompleksiranih razloga.. Extra film! Narocito zato sto je americki.. imaju i oni ponekad nest izbacit da valja.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala