Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pravednik

1
  • #1
    1 7

    postova:242
    rosinante @ 19.12.2014. 10:01

    Jedino vrijedno spomena u vezi ovog filma su akcijske scene..i Denzelova gluma, naravno..Jednostavno, radnja je toliko naivna i predvidljiva da će vam nerijetko tokom gledanja filma doći da prekinete film istim načinom na koji Denzel prekida neprijateljima život..

    Denzelu nitko od kolega "glumaca" na setu ne može parirati i jedini je koji nosi ovaj film..pogledati jednom i zaboraviti.. 5/10 

  • #2
    2 6

    postova:2527
    bearfoot @ 27.12.2014. 0:24

    sve već toliko puta viđeno, mnogo puta i u puuuuuno boljim filmovima, da je stvarno dosadno...

  • #3
    4 0

    postova:20
    rolotomassi @ 11.3.2018. 16:29
    Jest jest sve već viđeno ali morate priznati da je film napet i dobar. Još moram reći da sam ostao pomalo šokiran kad sam vidio da je tv premijera ovog filma na novoj tv, gdje se inače puštaju treće razredni filmovi tipa štefa seagala
  • #4
    3 0

    postova:1090
    yuma @ 12.3.2018. 9:29

    Film mi je solidan. Srećom opet nisam čitala kratki sadržaj pa mi je radnja bila interesantna i nepredvidljiva. Napeti krimić za ugodnu filmsku večer uz kokice. 7.8/10

  • #5
    2 0

    postova:131
    void @ 30.5.2020. 23:07

    Gledljiv film koji kontinuirano odiše nekim posebnim, sebi svojstvenim ugođajem, dovoljno da bih osobno mogao ustvrditi da je "uspjelo" ostvarenje, a glazba je absolutely fabulous.

  • #6
    0 0

    postova:2915
    gorlock @ 12.11.2023. 18:09

    "Pravednik" je doista još jedan u nizu filmova Death Wish iz 1974 sa Charlesom Bronson-om, film koji je imao 5 svojih nastavaka.

    Death Wish 2018 je remake sa bruce Willisom... moglo bi se tu pronaći još sličnih filmova... 

    Tema je dakako The Equalizer, dobro poznata priča o dobrom susjedu kakvog zapravo nitko ne pozna, priča o čovjeku koji izjednačava pravdu iz svog kuta viđenja, no je li doista pravedno to što čini... zanimljiv film, koji osim glavnog lika razrađuje nekoliko drugih likova, različitih zanimanja, interesa... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala