Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bračne svađe

1
  • #1
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 11.11.2014. 23:46

    Naporan i besmislen film. Stvarno se trudim nac nekaj smisleno i zabavno,  al mi ne ide :-//. Isforsirano u svakom smislu

  • #2
    1 0

    postova:130
    krushka @ 12.11.2014. 0:22

    Zbilja i nisu nekaj ove bračno-mračne svađe. ne znam zakaj je nekom redatelju teško tako  portretirat likove, posložit situacije i reakcije, da se čovjek ne pita - otkud sad ovo ili kaj sad ovo znači. sve neko objesno prenemaganje...ne sve sigurno, ali svakako puno toga

  • #3
    1 0

    postova:72
    okigala @ 12.11.2014. 0:45

    Očekivalo bi se da glumci uživaju u ovakvoj prilici. Ne znam gdje je bio problem, u Polanskom ili u glumačkim taštinama. U cijelom pokeru najbolji je bio John C.Reilly, Waltz igra s pola snage (i to je dobro), a dame drastično preglumljuju, naročito Jodie (što mi je žao jer je ona moj osobni favorit), a Kate W. htjela bi biti Emma Thompson, što joj baš ne ide.

    Šteta, tu ima materijala za puno bolji film.

  • #4
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 12.11.2014. 16:57

    ja bih ovo nazvao fantastična drama...sve skupa je nerealno i forsirano preko granice pucanja, od zapleta do glume, a budući su glumice bile nominirane za zg onda ja ne znam što je dobra gluma...Kate još ok ali Jodie katastrofa drugi dio filma...mislim ,tema je ipak izgleda bila prekompleksna za sve, prvenstveno Polanskog, a realizacija je pod prevelikom utjecajem mašte "što bi bilo kad bi bilo"....iako, gledatelj-roditelj  teško da može biti objektivan jer gleda iz svoje obiteljske sredine i okoline ali imam utisak da je kjniževni predložak drastično "skračen" i sve se odvija prebrzo da bi bilo uvjerljivo na bilo kojoj razini...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala