Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Interstellar

1 2 3 4
  • #31
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 27.8.2018. 12:29
    Film je briljantan,ne znam zasto ga vecina vas ovdje pljuje.Soundtrack legendarnog Hansa Zimmera mi je ovdje najgori od svih Nolanovih filmova,najbolji je u Inceptionu.Gluma je odlicna pogotovo McCounaghya,scenarij odlican. Sto ocekivati od Christophera Nolana 9.1/10
  • #32
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 27.8.2018. 18:11

    dobar je film ali ta teza da ce LJUBAV spasiti svijet je najblaze receno smijesna,podsjeca na lajtmotiv iz Petog elementa jedino sto je uvom slucaju natjerala Coopera da iskoristi sve intelektualne i tjelesne resurse i pomakne ih iznad granica,ako su u tom smislu mislili onda je ok ,mrznja npr ima isto tako ogroman potencijal,da ne govorimo o nagonu za prezivljavanje

    vrlo krscanski u svakom slucaju

  • #33
    3 1

    postova:228
    atlantiday @ 15.12.2019. 13:54

    Nakon ponovnog gledanja, film mi je još bolji. U zadnje vrijeme pratim  (jer me fascinira) mišljenja kvantinh fizičara o crnoj rupi, kretanju u prostor vremenu, 5. dimenzija i fascinantno je kako je sve te stvari Nolan ukomponirao u samo jedan film. Scene svemira, Jupitera s prstenom izgledaju totalno studijski, ali priča, pokušaj da se još nedovoljno istražene teorije o kojima možemo tek sanjati realiziraju u SF filmu je za skinuti kapu. Ne sumnjam da su angažirani stručnjaci i teoretičari fizike na izradi scenarija, a vjerojano i prilikom snimanja. Nakon Odiseje, ovo mi je najjači SF film.

  • #34
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 15.12.2019. 17:36
    a Blade Runner?..salim se,mislim da bi se mogao sloziti s tim,opet kazem izbor glumice ostarjele Murph je meni katastrofa,i ta Ljubav kao zakon svemira mi ide na k,lajtmotiv i iz filma Peti Element
  • #35
    1 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 16.12.2019. 20:05

    ...M McC rasteže neki teksaški naglasak i ponaša se ko John Wayne , a ima sve doktorate, ko ličan iz HDZ-a, ne-gle-dlji-vo. A ipak sam ga davno gledao i sjećan se kako je Nolan opet otišao onkraj, a to nije lako (npr.kraj Odiseje u svemiru). Nisam ga mogao ponovo pogledat zbog tog teksaškog, postao sam mimoza.

  • #36
    1 4

    postova:128
    key @ 16.12.2019. 21:15
    '... a ima sve doktorate, ko ličan iz HDZ-a... ' Dobra! :) Jos aktuelnije bi bilo ima sve doktorate kao titoist iz HDZ-a na putu do Pantovcaka' :D
  • #37
    2 3

    postova:36
    rekmi222 @ 23.4.2021. 23:27
    Jedan od najdosadnijih filmova koje sam gledao. Spor, razvučen, traje čitavu vječnost, a mislim da sam čak na momente i zaspao. Kad sam se probudio, shvatio sam da mi nije ništa prmaklo :-) Slobodno ga propustite. Previše izvikan nizašto..
  • #38
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 24.4.2021. 19:29
    slazem se s ovim sto je napisala atlantiday@,nakon "Odiseje vjerovatno i najbolji"
  • #39
    0 0

    postova:5
    pukaka @ 29.4.2021. 12:08

    Your article is very useful, the content is great, I have read a lot of articles, but for your article, it left me a deep impression, thank you for sharing. candy crush soda

     
  • #40
    0 1

    postova:348
    masina @ 14.11.2021. 0:07
    Ni jedna fikcija nije tacna niti apsolutna. Jedina stvar je sigurna da je sve nesigurno, i takva je “nasa” buducnost. A ovaj film je samo jos jedan prikaz bahatosti i samounistenja covjecanstva i nase okoline. Ako se ne unistimo ovdje na nasoj planeti i sve oko nas, onda je svemir malen i ceka ga jos veci kaos nego sto jeste...
  • #41
    0 2

    postova:66
    bolinjero @ 14.11.2021. 15:17

    Ovde je trebalo glumiti jedan od najvećih glumaca svih vremena Dof Lundgren. Meti Mekkonahej nije za ovu ulogu. A film nije ništa posebno, što bi reko moj komšija Mile Prda - duzdibiduzovski film.

  • #42
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 15.11.2021. 21:28

    ...Njemu (Dolfu) je bilo prvome ta uloga ponuđena, ali je glatko odbio. je se ne slaže s riješenjima u iz polja kvantne i astro fizike.

  • #43
    1 1

    postova:56
    amon321 @ 6.1.2022. 19:37

    žali bože truda

  • #44
    0 1

    postova:95
    noclass @ 6.1.2022. 20:04

    Možda sam u krivu ali Lundgren i fizika mi nekako ne idu zajedno. Plus mnoge stvari prikazane u filmu nisu čak niti teorija nego tek puka pretpostavka i nagađanja vezana uz singularnosti i crvotočine. Sam film je jedan od boljih u žanru.

    P.S. Nisam stručnjak ali nisu li u filmu teme relativistička fizika i astrofizika a ne kvantna? Jer ja nisam skužio kojim se to temama i pitanjima iz kvantne fizike film bavi.

  • #45
    0 0

    postova:348
    masina @ 11.1.2022. 11:28
    Sto se tice glumaca koji su mogli glumit, cuj Dolf.. 😂 Najbolje da je Bruce Willis glumio ili neki drugi kauboj pa bi ope dobili jahanje kometa i yaaaahoooo dogodovstine, sto je ovdje na srecu izbjegnuto, skoro...
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala