Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Interstellar

1 2 3 4
  • #16
    2 5

    postova:242
    rosinante @ 15.3.2015. 19:40

    Ne znam što reći..ostao sam razočaran..jako razočaran..i to već od samog početka..valjda su mi očekivanja bila prevelika..

    Kao da sam u trenutku kad sam stisnuo play propao u zečju rupu..i nastavio padati..vizualni dojam mi je malo skrenuo pažnju ali propadanje se nastavilo....neću dalje..

  • #17
    2 7

    postova:258
    alexije @ 15.3.2015. 20:14

    možda ne bi bila loša terapija da se okaniš gledanja fantazija i izmišljotina?

  • #18
    2 6

    postova:242
    rosinante @ 15.3.2015. 21:18

    Hvala na savjetu..idući put pitam tebe prije nego odlučim pogledati neki film.. Namiguje

  • #19
    1 4

    postova:258
    alexije @ 15.3.2015. 21:22

    ne moraš. Namiguje

    samo se drži što dalje od sci-fi izmišljotina. evo ja to radim cijeli život i još nisam požalio.Osmijeh

  • #20
    6 4

    postova:371
    cala @ 16.3.2015. 18:28

    ovaj film je vrlo lako usporediti sa filmom "Inception",osnovna poveznica je naravno redatelj,dok se forma,sadržaj filma bazira na stvarima koje čovjek tek treba shvatiti,odnosno otkriti,naravno uz pretpostavku da su one moguće.Ako gledamo film iz ove perspektive film je vrlo inteligentno napravljen,bez nekih kičastih "nerealnih" dodataka,blago rečeno bez vrijeđanja osobne inteligencije,Po meni taj segment filma odlično je doziran,te uz sporu ali dinamičnu radnju,laganu glumu i savršenu glazbu tvore jedno zanimljivo filmsko djelo koje je donijelo pravo osvježenje u ovo more bezveznih filmova.Iako je početak možda predug,opravdava ga kraj,fabula je složena te time film traži više prostora i vremena.Vjerujem da ovaj film sa vremenom može samo dobiti na popularnosti,pa i postati sf klasikom

  • #21
    0 2

    postova:8
    neven sinković @ 21.3.2015. 18:23

    imam obicaj da razvikane filmove pogledam minimalno 2 puta, ali ovaj film me ubija... 

    najgore od svega kaj i nije dosadan kolko me je razalostio... a kraj po meni nikako nije bio happy end 

    ljubitelj sam happy enda kolko got on u 10000000 slucajeva bio previdljiv sve ostalo me ubedira , a od filma jedino zelim da me razveseli, a ne da imam crne misli (ko da ih i ovako nemam dovoljno)

  • #22
    2 5

    postova:2916
    gorlock @ 27.4.2015. 21:46

    Evo i ja sam uspio pogledati ga ovaj vikend.

    Što reći, a da nije napisano..... film ima svojih dobrih i sajnih momenata, ali je na trenutke i dosadnjikav.

    I recimo za sam kraj, što bi bilo da se kojim slučajem glavna junakinja recimo probudi u ludnici, tada ovaj film ne bi bio SF, već triler/horor.

    Morate priznati da je i to moguće, da se kojim slučajem Murph probudila u ludari sve teorije bi pale u vodu. Možda u nekom slijedećem nastavku budemo vidjeli ipak to.

    No, dobro!

    7/10

  • #23
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 28.4.2015. 19:32

    danas  sam ga gledao drugi put,tematski pripremljeniji i emotivno angaziraniji,ne znam zasto nije "postarao" chastaincu u zavrsnoj sceni  ? ,kad je vec bilo odredene patetike tijekom filma i mantranja o ljubavi,ta scena je trebala biti emotivni vrhunac i svojevrsno praznjenje na obicnoj ljudskoj razini,bez te frazeologije i kvazi velikih rijeci prilikom njihovog ponovnog susreta..bezveze,to se tako ne radi
    inace nemam nekih zamjerki osim,zvuk oscilira od necujnog do iritantno glasnog..
    ocjena 9 jer je zajebao kraj..

  • #24
    1 0

    postova:26
    monte_cristo @ 26.1.2016. 13:59

    Film koji definitivno dijeli misljenja. Jednima je ovo fenomenalan film, adrugima kao meni ne.
    Jedan je razlog zbog toga. Poznavanje fizike, tj. teorije relativiteta. Ukoliko to razumijete i ukoliko vam je to interesantno, bez sumnje cete ovom filmu dati 10/10, jer je film zaista spektakularan i ta 3 sata, koliko film traje, ce vam jako brzo proci.
    Meni, osobi kojoj nikada fizika nije bila jaca strana i koji je ovaj film gledao jednim drugim ocima, ocima koje nista ne razumiju, film je bio isuvise dosadan, na momente interesantan, a onda tama jer ja apsolutno nista ne razumijem. Moja ocjena je 6/10 za ovaj film, ali samo zato sto ja to nista ne razumijem. Jasne su mi sustinske stvari tipa, sto je gravitacija jaca da vrijeme sporije prolazi, a sto je manja to cete brze stariti. Medjutim tu se moje znanje i razumjevanje zavrsava i zbog toga dajem ovu ocjenu. Siguran sam da ce svi oni koji vole ovu temu i koji iole razumiju ovu teriju film donijeti 10/10. 

  • #25
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 12:01

    6/10 !? @monte_cristo daj molim te,pa ne razumijem ni ja,kao da je to bitno,imao je neke savjetnike znanstvenike koji su suradivali na filmu,ajde navedi dva tri novija SF-a  tvoja favorita  ? ako zelis naravno,bez prisile..

  • #26
    1 2

    postova:4
    flankerb @ 30.11.2016. 21:34

    Film je neloš, samo zar su jedino ameri sposobni spasiti čovječanstvo?! U apsolutno svim sf-ovima sa dodatkom katastrofe Ameri ispadaju najveći junaci. Prije mi se čibi da bi takvu zarazu za biljke oni i stvorili (MONSANTO!)

    Ovo je više pravi SF a ne ono sranje od SF-akcije od novih Zvjezdanih staza. A o Star Wars da i ne govorim! Znam da će me geekovi proklinjati, ali svi star wars filmovi su sve samo ne SF (niti trunke znanosti). LASERI STVARAJU ZVUK DOK PROLAZE KROZ VAKUM U SVEMIRU!!!

    Rebootana Battlestar Galactica je donjela malo znanstvenog realizma uz dozu filozofsko-religijskih tema.

  • #27
    3 4

    postova:80
    cor @ 1.12.2016. 21:22

    ako zanemarim interesantnu ideju koja se možda mogla na malo življi način dočarati, dosadno, sporo i tipično američki ljigavo. ocjena 5/10

  • #28
    2 2

    postova:37
    eerceg2002 @ 23.10.2017. 19:27

    Iako mu logika ne štima na trenutke, ovaj film je svejedno napet, intrigantan te vizualno fenomenalan. Cijela glumačka ekipa je odradila super posao, pogotovo Matthew McCounaghey, Anne Hathaway i Jessica Chastain. Moderna Odiseja u svemiru koja daje poruku da je ljubav jedina stvar koja nadilazi prostor i vrijeme.

    8.8/10

  • #29
    0 0

    postova:72
    okigala @ 26.8.2018. 9:38

    To je pravo kino!

  • #30
    1 1

    postova:1
    johnmilton @ 26.8.2018. 17:30

    pretenciozno, konfuzno, loše režirano, jedan od gorih castinga u povijesti filma, 5/10

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala