Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Krive su zvijezde

1
  • #1
    2 0

    postova:416
    taurus @ 14.9.2014. 23:02

    Spletom određenih okolnosti sam došao u situaciju da gledam ovaj film i moram priznati da sam ugodno iznenađen viđenim.Smatrao sam da će to biti 2h mentalne patnje i propitivanja životnih odluka koje su me dovele u poziciju da umjesto utvrđivanja gradiva u vidu Dark Knighta,nedjeljno popodne prodvodim uz lošu glumu i obilje patetike upakovane u nekakvu kvazi romansu.Ipak,nakon svega mogu reći da iako prisustvo loše glume nije u potpunosti eliminirano,patetika je svedena na minimum unatoč tematici filma a rezultat je vrlo gledljivo ostvarenje poučnog karaktera.

    Nosioci priče su se doimaju dosta "realno" i pomenute epizode loše glume dolaze više od sporednih aktera jer dok pratimo dvoje glavnih protagonista naprosto možemo osjetiti njihove svakodnevne (fizičke i mentalne) tegobe,strahove kao i životne dileme.Dosta dobro je prikazana i surova apsurdnost nekih situacija u kojima se junaci nalaze jer,iako su se donekle i pomirili sa "sudbinom" koja ih je zadesila,određene stvari su voljni raditi zbog svojih najbližih,odnosno,jasno  vidimo da im teže pada bol kroz koju,zbog njih,prolaze članovi porodice nego sama bolest sa kojome se moraju nositi.Woodley i Elgort djeluju kao kompatibilan par a povezanost koja se između njih vremenom stvara osvaja naše simpatije te doista djeluju kao dvoje zaljubljenih ljudi koji su spremni rizikovati i ono malo preostale snage u potrazi za istinskim razumijevanjem i "srodnom dušom".

    Ukratko rečeno radi se o jednoj dirljivoj i dosta atipičnoj ljubavnoj drami sa univerzalnim porukama vrijednoj gledanja.

  • #2
    2 0

    postova:1
    four @ 20.9.2014. 1:42

    Film je predobar svaka cast uzivao sam u filmu

  • #3
    1 0

    postova:72
    kristijan sever @ 9.6.2015. 18:09

    9/10

  • #4
    2 0

    postova:26
    monte_cristo @ 26.1.2016. 20:13

    Hah... Nagovoren da ovo pogledam, a onda ugledam i pozitivnu kritiku. Upustim se u tu akciju. I ostao zatecen. Fenomenalan, vrhunski srceparajuc' film, gdje sam, moram priznati, pustio suzu. Zaista je film tezak, ali def vrijedi pogledati jer je film zaista nesto spektakularno. 
    Film neke nove generacije, koji ostavlja zaista jak utisak na mene!
    Sta reci za Shailene? Fenomenalna, prelijepa...
    10/10 

  • #5
    2 0

    postova:277
    marlonbrando @ 27.1.2016. 0:58
    Nisam čitao knjigu i očekivao sam tinejdžersku glupost. Međutim, dobio sam odličan i zreo film. Scena u muzeju Anne Frank je gotovo vanvremenska... Vrijedi pogledati. A i zamisliti se oko mnogih životnih prioriteta.
  • #6
    1 0

    postova:106
    zanoktica @ 27.8.2017. 12:09
    E ovo gledam!
  • #7
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 27.8.2017. 17:40
    Ah, ocjena 7,5. Najgore su mi pale reklame i vijesti unutar filma! A film me je jako rastuzio i naveo da razmisljam o svima koji su prerano otisli, i kako zivot nije fer, a opet kako treba uzet sve sto zivot pruza i zivjeti dan po dan. Ma kazem, ocjena bi bila mozda i visa da je film u komadu, bez reklama. Ovo me iscrpilo gledati...
  • #8
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 10.2.2018. 9:28
    Srednji film.Dobra gluma i dobar scenarij a i kraj je tuzan. 6.9/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala