Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tjedan morskih pasa

1
  • #1
    1 0

    postova:2
    zik @ 22.8.2014. 0:50
    Gluplje nesto nisam odavno pogleda,a i sto je lose uradjeno,za nepovjerovat. Gori je i od turskih sapunica:)
  • #2
    2 1

    postova:1962
    aya @ 22.8.2014. 2:08

    Gle, nemoj vrijeđat turske sapunice! Uostalom ovo je sharki-trash remek djelo...kada cucak zareži, moraš past sa stolca! Smije se Nisi to valjda ozbiljno shvatio?!

  • #3
    2 2

    postova:507
    pandaboy @ 22.8.2014. 9:31

    Svakako ne najbolje, no ni najgore od Asyluma. 
    Kao connoisseur ovakvih filmova, moram reći da me ovaj uradak iznenadio sa idejom da bude potencijalni "Saw" (tj. "Slagalica strave") serijal među shark filmovima. Riječ je o prilično opuštajućem filmu, pogotovo nakon (više) eksplozivnih blockbustera poput Sharknado i ostalih srodnih filmova o divovskim tornadima prepunih omiljenih morskih grabežljivaca. Dajem dodatne plus bodove filmu zato jer je snimljen kamerom.


    Uz to rečeno, nadam se da će Nova TV nastaviti sa ovim neobičnim trendom i ponuditi novi giant shark film uskoro. Dinoshark perhaps? (wink wink) 

  • #4
    0 0

    postova:216
    bureq @ 4.10.2016. 23:41

    cirkus :D bolje je gledat u plafon nego ovaj master piece

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala