Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gospodarica zla

1
  • #1
    0 7

    postova:1
    slobodan marjanovic @ 15.3.2014. 17:53

    kako da odgledamo ceo film koji nam se svidja..............ovde to nemoze...........

  • #2
    7 1

    postova:507
    pandaboy @ 15.3.2014. 18:27

    Pa, ne može iz dva razloga.
    Prvi je taj što nas pri registraciji MojTV-a na to upozorava malena, žuta i očito ne dovoljno uočljiva napomena. Drugi razlog je taj što nas nažalost pravila vremena i prostora prilično ograničavaju u tome da gledamo film koji još uopće nije pušten u kinima. To ne mogu čak ni ja, ma koliko god se veselio filmu :P

    btw, prva prikazivanja su najavljena za 30.05.2014. u američkim kinima.

  • #3
    5 7

    postova:25
    vriska @ 9.9.2014. 20:57

    e koje je ovo sranje od filma, to je nesto fascinanto

    od malih nogu maleficent je meni osobno bila najstrasnija od skoro svih zlocestih iz bajke
    ipak govorimo o zelenoj vjestici sa rogovima koja se pretvori u zeleno-ljubicasta zmaja i ono, fakin skoro ubije princa

    dok je filmu... boze te sacuvaj
    opet neka u ljubavi/obitelji razocarana curica koja na kraju postane dobra pa dobije ljubav/obitelj

    ne preporucam ikome starijem od 10.god. 

  • #4
    6 2

    postova:43
    arista @ 15.9.2014. 12:11

    Nisam dugo pisala, nisam dugo gledala nešto novo pa sam zadnje dane to nadoknadila i sad ću vas udaviti svojim dojmovima. :)

    Jedini razlog zašto me Maleficent zanimala jest Angelina Jolie koja je u trailerima izgledala odlično. Žena i u filmu izgleda savršeno kao Maleficent, ona nosi čitav film.

    Nemojte se zavaravati: ovo NEMA veze s bajkom o Trnoružici kakvu nam je Disney predstavio. Ako ćemo realno, Disney je ionako prilagodio bajku sebi, tj. malim gledateljima, bajka braće Grimm, a tek Perraulta ipak je drugačija. Pa ako krećemo od nekog početka, treba gledati širu sliku, a to je da Disney nije izmislio Trnoružicu.

    Neovisno i o tome, ovo je jednostavno film o Maleficent, što bi bilo kad bi bilo, što se zapravo dogodilo. I to je napravljeno genijalno, Angelina je odlična u tome i može se suosjećati s njom.

    Vizualno je film prekrasno napravljen, a koliko sam ja shvatila cilj/pouku filma kao takvog jest da ljudi ne prežu ni pred čime samo zato što ne shvaćaju ono drugačije od njih samih.

    Konkretno:

    Ne kažem da je film remek djelo niti da ću ga ponovno gledati, ali svakako nije uludo potrošenih sat i pol. Preporučila bih znatiželjnima da ga svakako pogledaju. :)

  • #5
    1 5

    postova:2527
    bearfoot @ 5.10.2014. 19:59

    drugačije od očekivanog svakako, ali prvo što mi pada na pamet je to da film nema ciljanu dobnu skupinu što je u ovom slučaju značilo svi i nitko...previše kompromisa je tu napravljeno i propuštena je prilika da prekrasna bajka koju svi znamo postane odličan film, ovako samo dobar, šteta. Previše je djetinjastih pizdarija i  sladunjavih dijalogića, većina stvorenja iz močvare su preglupavog izgleda, emocije su premlake.... a mogao je to biti pravi fantastičan i bajkoviti triler na tragu Zlurade kakvu svi pamtimo....

  • #6
    4 6

    postova:26
    zdravkodren jojboli @ 18.10.2014. 10:46

    Savršen primjer besmisla današnjih filmova, serija..... Utuć u produkciju, uzet Anglinu Kravić i imaš film koji će se gledat. Sranje za zatvor, svetogrđe da to naprave od bajke. Mogli su napravit film kak je Đepeto postao ubojica(da je postao pedofil , bilo bi preočigledno). 

  • #7
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 6.10.2015. 19:54

    Za nekoliko trenutaka počinje na HBO-u ovaj film.

    I opet na temelju vaših podijeljenih komentara (kako pozitivnih, tako i negativnih) odlučih se pogledati ovaj film sa mlađahnom publikom.... pa ćemo vidjeti dojmove (napišem ih kasnije večeras)...

    .............................

    Sve u svemu zanimljiva je ovo priča ispričana na malo drugačiji način nego što smo navikli.

    Moji mlađi naraštaji su izuzetno zadovoljni filmom, pa sam samim tim i ja.

    Vizualno u filmu se vidjelo da i močvara može biti jako privlačno mjesto za život, a i strašna bića, ne moraju biti baš tako strašna....

    Priča je to o drugima i drugačijima, pohlepi i žudnji za vlašću i moći koja nadjača i ljubav, ali ne vrijedi to za svakoga... No opet i najtvrđe srce se može smekšati....

    Zanimljiva priča u svakom slučaju, preporučujem ,lijepa bajka gledana iz kuta ..... otkrijte sami...

  • #8
    0 1

    postova:108
    lukas abramović @ 18.9.2017. 13:16

    Zanimiljiv film....otkako je Disney krenuo snimati igrane verzije svih svojih animiranih klasika, vec su mi se filmske bajke popele na vrh...(samo da se nakasljem)...necu reci cega. Ovako mala izmjena ipak unese malo svjezine u svima nam vec znanu i odavno prozvakanu pricu. O Angelini kao glumici nisam nikad imao visoko misljenje, no mora se reci da u ovoj ulozi briljira...Kad se sve sabere i oduzme glavna mana ovog filma je to sto su najavili nastavak (opet!?)....

  • #9
    3 0

    postova:542
    leon123 @ 21.12.2017. 10:06
    Odlican film kao i glavna glumica angelina jolie.I ako ste mislili da je ovo film o trnoruzici prevarili ste se. 9.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala