Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hugo

1
  • #1
    3 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 11.2.2014. 2:42

    -Gledajući ovaj film nemogu se oteti razmišljanju kako bi ova vrhunska drama izgledala da ju je snimio najveći vizionar Hollywooda Tim Burton,jer ovaj film doista mi izgleda kao da ga je snimio sam on!Ovim filmom Martin Scorsese je pokazao da ima talenat i za ovakve filmove.Filmu se nema što prigovorit,od vrhunske režije i glume do nevjerovatne vizualizacije ovaj film je zaslužio svih pet Oscara koje je osvojio.

    -Film je radnjom smješten u Pariz tridesetih godina prošlog stoljeća i prati život jednog siromašnog dječaka koji živi na željezničkom kolodvoru,te u slobodno vrijeme dok ne luta kolodvorom popravlja satove na njemu.To je sam početak radnje koja se kako film teče odvija u sasvim drugom smjeru.

    -Ovo impresivno ostvarenje zaslužuje gledanje bez obzira na godine.Ne propustiti!

  • #2
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 1.7.2016. 19:19
    moje je misljenje upravo suprotno,nista se nece desiti ako propustite ovaj film
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala