Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ta divna splitska noć

1
  • #1
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 8.2.2014. 1:30
    Gledajuci ponovo nakon nekoliko godina,vracam se u proslost splita
  • #2
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 11.7.2015. 10:19

    kad sam to gledao,palo mi je na pamet :konacno dobar hrvatski film,e sad..

  • #3
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 12.7.2015. 0:02

    Odličan film! Ljuta sam što po defaultu novijem hrvatskom filmu teško dajem šansu pa možda propustim i koji fakat dobar film. Ovog,  npr, propuštam otkad je izašao i danas sam ga gledala jer nema nis drugo - srećom. Ugodno sam iznenadena neugodno bolnim i istinitim filmom. Režija ODLIČNA, napeta, dinamična, poput akcijske drame. Gluma GENIJALNA, osobito N. Ivanković i njen filmski partner  (taj me tip oduševio), ali i svi ostali, stvarno (osim dvaju mornara koji su dijametralno suprotni). .. Tužno mi je vidjeti D. Dvornika kako "glumi", stanje svijesti i nesvijesti protagonista, čak i prolaznike koji imaju osobnost. Otud moje bolno oduševljenje ovim umjetničkim djelom. No, da dam i opaske, radi koje film dobiva 9/10; tipično loša dosljednost kadrova (ili kako se već zove segment filma gdje je u jednom kadru ovako a već u idućem onako jer onaj čiji je to posao nije pazio? - Skripter? ) No ipak, nije uspjelo pokvarit doživljaj.  Druga stvar - završetak. Sve je kristalno jasno, ali moglo je i bolje;  stilski bolje. Ovako je malo, čak ne patetično, nego naprotiv - preplitko i neinventivno u odnosu na bogat i mastovit scenarij čitavog filma 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala