Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sretna Nova godina!

1
  • #1
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 6.1.2014. 13:16

    jedino što ovaj film slavi je uspjeh autora da okupe zvjezdanu ekipu i upropaste svu čaroliju najblještavije noći...dosadno, forsirano, neuvjerljivo, zvijezde kao da su na silu ugurane u film....

  • #2
    1 0

    postova:15
    neveniskra @ 7.5.2014. 1:09

    kakva je to parada, dragi boze? nema koga nema!

  • #3
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 1.1.2016. 14:49

    Reklamiran kao pandam Love actualy, film me je zainteresirao, glumačka postava naprosto je pozivala pred male ekrane, ali film je ispao tako osrednji, radnja zbrzana, ugurana u zadanu minutažu, gluma tako, tako, smiješnih scena nekoliko, glazba bez veze, kao i nastup Bon Jovia, a tek iritantna Sarah J. Parker, pa glupi, glupi kraj... Dakle, niti do koljena britanskom originalu (ako se uopće mogu usporediti ova dva filma). Ipak, za ubiti vrijeme i ponekad se nasmijati... OK.

  • #4
    0 0

    postova:13
    chicken_parmesa @ 7.1.2017. 14:18

    Briljantan film! Naizgled nasumični glumci, sumorna slika i izvrstan scenarij. Izvanredna trilogija Valentine's Day (2010), New Year's Eve (2011) i Mother's Day (2016).

    10/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala