Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dobar, loš, šašav

1
  • #1
    2 1

    postova:371
    cala @ 5.1.2014. 20:56

    mislio sam da se Južnokorejci ne mogu uklopiti u shemu Divljeg Zapada,no eto ovaj film me baš ugodno iznenadio jer je u tome uspio,naravno riječ je o filmu koji je snimljen po inačici filma slavnog Sergia Leonea, Dobar ,Loš,Zao i ono bitno što mu fali je naravno Clint Eastwood ha ha,ali to ga ne čini ništa lošijim,dapače meni se film jako svidio,prepun je akcije,puca se u oko 110% filma,ono što me se najviše dojmilo, po tko zna koji put kada je riječ o korejskim filmovima,je kamera,efekti također odlični...ma da ne duljim film kojega stvarno vrijedi pogledati,ocjena je 9.9,onih 0.1 je iz poštovanja prema velikome Clintu

  • #2
    3 3

    postova:44
    tommy0412 @ 6.10.2014. 4:25

    @cala film snimljen po USA inačici ? hahaha  Dobar loš zao je talijansko, španjolska koprodukcija. srami se.

  • #3
    3 0

    postova:371
    cala @ 6.10.2014. 15:34

    da dobro si primjetio to,ne znam kako mi se omaklo,hebiga,moja greška,opet nisu mi jasni minusi koje si pokupio ako si u pravu,a mislim da jesi...evo ispravljeno

  • #4
    2 0

    postova:271
    sebulba @ 20.8.2015. 13:03

    @nia imaš pravo da Clint ne bi preživio u ovom filmu, skroz je uvrnut. gledah ga jednom davno ali zaboravih koliko je dobar.

    ..btw ovaj glumac koji je odglumio čudnog ima hrpu dobrih filmova, tj.. nema lošeg filma gdje je glumio..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala