Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Snježno kraljevstvo

1
  • #1
    3 0

    postova:1130
    mario @ 9.12.2013. 14:41

    Nisam još gledao film ali danas naletio na ovo. (minijaturni spoiler :P)

    2:55 koji glas... savršeno.  Sad jedva čekam da se pojavi bluray.

  • #2
    2 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.12.2013. 15:18

    Disney je još jednom na svoj čaroban način ušao u srca malih, onih malo većih i velikih.

    Odlična animirana, glazbena bajka, najbolje je što možete pogledati u ovo blagdansko vrijeme.

    Simpatični neobični junaci će Vas nasmijati, izmamiti iz djece onaj iskreni najiskreniji dječiji smijeh koji će se prolomiti kinom.

    3D animacija učinit će Vas dijelom bajke, mogla bi poteći i koja suza radosnica..

    Crtani film koji je prožet pozitivnom energijom, koji će Vam još jednom reći kako je ljubav ta koja pobjeđuje sve.

    Svakako preporučujem svima!

    p.s. sinkronizacija je također odlična.

  • #3
    2 0

    postova:108
    lukas abramović @ 10.1.2014. 17:38

    Onome čovjeku koji je osmislio ovaj film imam za reći samo 3 riječi - NAKLON DO GROBA.

    Zna li netko kad izlazi na DVD ili Bluray.

  • #4
    0 0

    postova:228
    joker12 @ 21.1.2014. 18:51

    U godini bez značajnijih animiranih filmova (osim Gru na supertajnom zadatku), Snježno kraljevstvo preuzima vodstvo. Animacija je prekrasna, pjesme su milozvučne, a Josh Gad nasmijava kao Olaf.

  • #5
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 21.1.2014. 21:22

    ...svakome njegovo a meni Miyazakijev "The Wind Rises"... :P iako, "Frozen" je odličan film, svakako najbolji Disneyev u dugo vremena (ne računam Pixarove, premda su pod vlasništvom Svemoćnog Miša, kao što će uskoro sve na svijetu biti... :P)

  • #6
    5 0

    postova:108
    lukas abramović @ 2.3.2014. 22:56

    Tko god da je vlasnik ovog portala, trebao bi za animirane filmove staviti još jednu rubriku za ocijenjivanje. A to je ocijena sinkronizacije. Ja sam gledao Frozen na svom laptopu na engleskom i film me oduševio. Poslije sam htio vidjeti kako bi izgledalo gledati ga u 3Du pa sam kupio otišao gledati film u kino gdje je sinkroniziran. Kad sam vidio na šta ta sinkronizacija liči bilo mi je žao svake lipe od tih 35 kuna koje sam dao za kartu. Nije sinronizacija toliko loša, pjeme imaju ok prijevod, ali je totalno neuvjerljiva. Izgledalo mi je kao da su snimili neki dijalog na ulici pa ga napamet ubacili u film. Ocijena filma 10, ocijena sinkronizacije 6.

  • #7
    4 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 29.3.2014. 9:38

    -Impresivna adaptacija Andersenove bajke namjenjena je prvenstveno djeci no i oni stariji koji vole dobar animirani film neće ostati razočarani.Naviknuli smo da Disneyev studio radi kvalitetne animirane projekte,te nas ni s ovim nije razočarao.

    -"Snježno Kraljevstvo" priča je o ljubavi,prijateljstvu i pomalo čudnim moćima,i kad se radnja stavi u zimsko godišnje doba rezultat mora biti savršen.Ovaj crtić svakako spada u najbolje animirane filmove u zadnjih par godina te je  na ovogodišnjoj dodjeli Oscara odnio isti u kategoriji najboljeg animiranog filma sasvim zasluženo.

    -Uspješno spajanje mjuzikla i animacije pomješano sa vrhunskom pričom i impresivnom animacijom garancija je uspjeha i Disney to zna već desetljećima.Ne propustiti!

  • #8
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 4.9.2014. 8:55

    gledajući film sinhronizacija odmah bode u uši i predstavlja zapreku uživanju od početka do kraja, pogotovo pjevni djelovi...jasno mi je zašto je film toliko popularan, ali baš zbog toga nije me osvojio, i priča i likovi i pjesmuljci, sve je to ipak za mlađu i nezahtjevniju publiku, bio bi to puno bolji crtič da je  sljedio Andersenovu priču....fizionomija sestara je prekarikirano nacrtana, a i sob se ponaša prenapadno kao vjerni pas, što primječujem u svim crtićima sa životinjskim sporednim likovima u zadnje vrijeme....

  • #9
    0 0

    postova:2
    marija cvetković @ 10.7.2015. 15:02

    Haha da pjesmuljci, a Let It Go dobila Oscara :D
    Nego, Kristina Krepela daje glas Elsi, a tko na hrvatskom pjeva Elsine dionice?

  • #10
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 10.7.2015. 15:54

    dobila Oskara?!?! e pa onda je stvarno dobra i kvalitetna pjesmica...

  • #11
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 13.12.2015. 23:30

    I dvije godine nakon prvog prikazivanja kod nas u kinima ovaj crtić je jednako popularan. Iako su ga moji klinci gledali ne znam niti ja, a niti oni koliko puta, mnogi događaji imendani, rođendani bili su u znaku ovog crtića, večeras su jedva dočekali da crtić bude na tv-u premijerno. Nema veze što ga imaju na dvd-u, čekala se tv premijera.

    Čaroban je taj tv, a samo Disney može ovako očarati dječja srca.

  • #12
    0 4

    postova:11
    filmskarola @ 3.10.2016. 13:28
    Mozda najgori crtani film,malo humora,mnogo nasilja,nesto poput cajki.Ako usporedujem s npr zlatokosom,tko je smjestio crvenkapici,potragu za nemom,ledenim dobima,pricama o igrackama,pepeljugom,...itd unazad sto godina tesko je naci toliko obican,dosadan i nezanimljiv animirani film.Ali i moja kcer obozava frozen sranja tako da zivimo na istom planetu.Za drugu jos ima nade,voli glazbu.
  • #13
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.12.2017. 20:07
    Odlican film.Red humora,akcije,romantike i svega pomalo.Olaf najjaci. 9.9/10
  • #14
    0 0

    postova:25
    emi86 @ 18.12.2017. 11:17
    Vi koji pljujete sinkronizaciju očito nemate djecu i ne znate koliko je teško svake sekunde slušati pitanje "Što kaže?" I onda na to isto odgovarati po sto puta u dva sata filma.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala