Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U zemlji krvi i meda

1
  • #1
    0 3

    postova:264
    filmofil1983 @ 8.11.2013. 12:44

    postoje oni filmovi koji za koje čujete nekako jedva čekate da pogledate,a kad pogledate onda se razočarate!to je slučaj s ovim filmom!od velike pompe na kraju je ispala niskoprosječna ratna drama koja ima dobru temu ali katastrofalo odrađenu!velika zamjerka filmu je engleski jezik.mislim da je film mogao puno bolje proći da je se pričalo bosanskim jezikom kad su na raspolaganju već imali glumce s ovog govornog područja!tako imate slučaj da Rade Šerbedžija u jednom trenutku priča engleski,a nakon 20ak sekundi pjeva bosansku sevdalinku!loš film i veliki mrlja na karijeri Angeline Jolie 

  • #2
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 8.11.2013. 15:56

    pa imaš verziju na bosanskom

  • #3
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 9.11.2013. 7:21

    moja greška onda,nisam znao

  • #4
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.11.2013. 14:00

    Ovo je film teške tematike - koji je teško realno ocijeniti (barem meni).

    Da i ja sam ga jedva čekao pogledati, međutim jedva sam dočekao kraj gledajući ga.

    Takve gozote treba prikazati da ljudi vide, ali ovo nažalost nije samo film, jer takve stvari su se doista i događale.

    Svakako bih ga preporučio svima da ga pogledaju.

  • #5
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 9.11.2013. 20:32

    nažalost su se događale,da!ja sam odrastao u Banja Luci u tom nesretnom vremenu i nevolim se toga ni sjećati!

  • #6
    2 0

    postova:17
    lopuza @ 2.1.2014. 3:16

    Gledala u kinu. Po mom mišljenju, odličan film. Teško jeste prikazati sve dešavanja u jednom filmu,  zato u navratima izgleda "malo razbacano". Ali to ga ne čini manje vrijednim. Mislim da ga vrijedi pogledati, jedino što one scene silovanja malo "ujedu" za želdac, zato oprez ko nije gledao

  • #7
    0 2

    postova:20
    berlinci @ 5.7.2015. 10:54

    Smece od filma. Ni priblizno realnim stvarima.

  • #8
    0 2

    postova:74
    sahalin @ 27.3.2016. 23:29

    film obuhvaća samo jedan aspekt događanja, dok su ostala zanemarena ili stavljena tek u drugi plan. nikada ga nisam mislila pogledati, loša kritika me demoralizirala. ali kada sam se spletom okolnosti na to odlučila i film pogledala, mogu samo reći - odličan film! u niti jednom trenutku od 2 sata, koliko film traje, nije mi bilo dosadno. film je napet, ima zanimljiv i realan tijek radnje, realan je. naime, s obzirom na okolnosti, nije se mogao ni očekivati nego tragičan kraj. 

    osobno sam krenula od patke da film govori o silovanoj muslimanki koja se zaljubila u svog silovatelja, srbina. sada vidim da je radnja puno složenija, ništa nije uzimano zdravo za gotovo. između dvaju glavnih protagonista je svađa, mirenja, optužbi, nepovjerenja, ljubavi... preporučam pogledati!

  • #9
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 23.3.2017. 10:19

    Sahalin, puno ti hvala na otkrivanju ishoda radnje filma... Večeras ću ga pogledati s još većom napetošću ;-)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala